> Środki przeciwbólowe>Ultrapiryna Fast C 10 tabletek

Kategorie

Ultrapiryna Fast C 10 tabletek

Nowy Lek

Cena: 15,06 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

3782621

Ultrapiryna Fast C - w leczeniu dolegliwości bólowych.

 

Więcej informacji

Wskazania Ultrapiryna:

To lek wskazany do stosowania w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe) oraz w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy. Dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Ultrapiryna Właściwości:

To lek w postaci tabletek musujących do rozpuszczania i picia zawierający kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo oraz kwas askorbowy (witaminę C). 

  • Witamina C ma pozytywny wpływ na pracę komórek układu odpornościowego i ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami tlenowymi, co wpływa na przebieg procesu zapalnego.
  • Dodatek kwasu askorbowego do kwasu acetylosalicylowego może wpływać na lepszą tolerancję preparatu złożonego w porównaniu z samym kwasem acetylosalicylowym.

Skład Ultrapiryna:

Substancjami czynnymi leku są: kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) i witamina C (Acidum ascorbicum).
Pozostałe składniki leku to: kwas cytrynowy, sodu wodorowęglan, sodu węglan, sodu diwodorocytrynian, sodu cytrynian, powidon K 30, mannitol (E 421), sodu dokuzynian, symetykon, sodu cyklaminian, sacharyna sodowa, aromat cytrynowy "KS", kod 145 (naturalne preparaty aromatyczne, naturalne substancje aromatyczne, substancje aromatyczne, mannitol (E 421), glukonolakton (E 575), sorbitol (E 420), maltodekstryna, akacja (E 414), krzemionka koloidalna bezwodna (E 551)).

Ultrapiryna Dawkowanie:

  • Dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana nie częściej niż co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę.
  • Młodzież w wieku powyżej 12 lat wyłącznie na zlecenie lekarza: jednorazowo 1 tabletkę. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana nie częściej niż co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletek na dobę.

Ważne informacje:

  • Należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku.

Opakowanie:

10 tabletek musujących

30 Inne produkty w tej samej kategorii