Test ciążowy PRE-TEST płytkowy x 1 szt.
search
  • Test ciążowy PRE-TEST płytkowy x 1 szt.
  • Test ciążowy PRE-TEST płytkowy x 1 szt.

Test ciążowy PRE-TEST płytkowy x 1 szt.

Test ciążowy PRE-TEST jest polecany przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Wiarygodność odpowiada testowi laboratoryjnemu i wynosi ponad 99%. Wykrywa już 6 dniową ciążę. Wystarczy pobrać próbkę moczu i wkroplić do okienka. Wynik testu w ciągu 3 minut.

Cena:
11,36 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Test ciążowy PRE-TEST wskazania:

Wyrób medyczny PRE-TEST test ciążowy płytkowy przeznaczony do samodzielnego wykonywania w celu sprawdzenia, czy doszło do zapłodnienia.

Właściwości test ciążowy PRE-TEST:

Test diagnostyczny in-vitro do wykrywania obecności hormonu ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w próbce moczu. Wyrób medyczny PRE-TEST test ciążowy płytkowy charakteryzuje się wysoką czułością (wykrywa hCG przy stężeniu 25 mlU/Ml) i wiarygodnością na poziomie 99%. Test można wykonać już w pierwszym dniu po dniu spodziewanej miesiączki. Należy pamiętać, że dla całkowitej pewności wynik testu należy potwierdzić u lekarza.

Test ciążowy PRE-TEST sposób użycia: 

Do pojemnika zebrać niewielką ilość moczu. Jeśli w moczu widoczny jest osad, należy go pozostawić na chwilę aż opadnie. Wyjąć płytkę testową i pipetę, położyć na płaskiej powierzchni. Końcówkę pipety zanurzyć w pojemniku, nabrać próbkę moczu. Trzy krople moczu umieścić na teście (okienko S). Odczekać 3 minuty, odczytać wynik.

Wynik odczytany po 10 minutach jest nieważny. Interpretacja wyniku: dwie linie w okienku testowym T i okienku kontrolnym C – test pozytywny oznaczający ciążę; jedna linia w okienku kontrolnym C – brak ciąży; brak linii w okienku kontrolnym C – wynik nieważny. Intensywność koloru w okienku testowym T jest zależna od stężenia hormonu hCG w moczu.

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem zaleca się przeczytać ulotkę.

Ważne informacje:

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt polecany prze Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.

Opakowanie zawiera:

Ulotkę informacyjną, pojemnik na mocz, test oraz pipetę w szczelnej saszetce z folii aluminiowe.

9034527
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy