Kategorie

Starazolin krople do oczu 2x5ml

4601604

Starazolin krople do oczu - Obrzęk i przekrwienie spojówek, a także alergiczne stany zapalne, takie jak: katar sienny i uczulenie na pyłki traw, zmęczenie oczu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 11,31 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Obrzęk i przekrwienie spojówek, a także alergiczne stany zapalne, takie jak: katar sienny i uczulenie na pyłki traw, zmęczenie oczu.

Właściwości:
Lek zmniejsza przekrwienie i obrzęk spojówek, znosi pieczenie, świąd, bolesność, nadmierne łzawienie i podrażnienie.

Składniki:
(1ml): chlorowodorek tetryzoliny 0,5mg. Pozostałe składniki: sodu chlorek, edetynian disodu, benzalkoniowy chlorek, sodu tetraboran, kwas borowy, woda wyskooczyszczona.

Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 2 lat: 1-2 krople leku, 2 do 3 razy na dobę. Nie należy długotrwale używać leku, szczególnie u dzieci. Lek stosuje się miejscowo do worka spojówkowego. Nie stosować podczas noszenia soczewek kontaktowych. Lek może być używany w ciągu 28 dni od pierwszego otwarcia butelki.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na na tetryzolinę lub którykolwiek składnik leku, u dzieci w wieku poniżej 2 lat, jaskra, szczególnie z wąskim kątem lub innymi ciężkimi schorzeniami oczu.

Opakowanie:
2 x 5 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii