Sonol płyn 8ml
search
  • Sonol płyn 8ml

Sonol płyn 8ml

Środek pomocniczy w leczeniu chorób zakaźnych skóry

Cena:
13,29 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Sonol płyn:

Sonol jest wskazany jako środek pomocniczy w leczeniu chorób infekcyjnych skóry; do smarowania miejsc swędzących i wykwitów na wargach.

Właściwości:

Jest to lek złożony w formie płynu do stosowania na skórę, stosowany zewnętrznie jako środek pomocniczy w leczeniu chorób zakaźnych skóry. Substancjami czynnymi są: kwas salicylowy w ilości 21 mg/1ml, tymol w ilości 2 mg/1ml oraz mentol w ilości 21 mg/1ml. To bardzo dobry i wygodny w użyciu lek w opakowaniu typu "roll-on".

Skład:

1ml płynu zawiera: substancje czynne: mentol racemiczny 21mg, kwas salicylowy 21mg, tymol 2mg oraz substancje pomocnicze: glikol propylenowy.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: zewnętrznie, miejsca swędzące i wykwity na wargach smarować cienko i równomiernie początkowo 4-5 razy na dobę, gdy nastąpi poprawa 2-3 razy na dobę.

Ważne informacje:

Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w pomieszczeniach suchych, w temperaturze poniżej 25 stopni C, chronić przed światłem.

Przeciwwskazania:

Nie stosować na otwarte rany i błony śluzowe, nie stosować u dzieci w wieku pozniżej 12 lat, przy łuszczycy oraz uczuleniu na którykolwiek ze składników leku, w czasie ciąży i laktacji. 

Opakowanie:

8ml

ELANDA
3426901
9 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy