Kategorie

Nowy

RUSCOVEN BIO Gel 100ml

7040328

RUSCOVEN BIO Gel - Przywrócenie napięcia i elastyczności skóry, zmniejszenie wrażenia ciężkości nóg, łagodzenie uczucia pieczenia, poprawienie mikrokrążenie nóg.

Więcej szczegółów

 

Cena: 29,73 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Przywrócenie napięcia i elastyczności skóry, zmniejszenie wrażenia ciężkości nóg, łagodzenie uczucia pieczenia, poprawienie mikrokrążenie nóg.
 
Właściwości:
Skuteczność RuscoVen biożel opiera się na funkcjonalnej synergii liofilizowanych ekstraktów z ruszczyka i kasztanowca z wodno-alkoholowymi ekstraktami z winorośli i wakroty, które po rozpuszczeniu w wodnym roztworze ze śluzów prawoślazu, zapewniają wysokie stężenie substancji czynnych. Z tego powodu RuscoVen biożel nadaje skórze jędrność i elastyczność i zmniejsza uczucie ciężkich nóg, przede wszystkim pod koniec dnia. Skład produktu uzupełnia olejeketeryczny z mięty o działaniu odświeżającym.

Składniki:
Liofilizowane ekstrakty z: korzenia ruszczyka 0,7%, owoców kasztanowca 0,5%; ekstrakty wodno-alkoholowe z: liści wakroty 5%, liści winorośli 2%; wodny roztwór ze śluzów prawoślazu 69,8%; olejek eteryczny z mięty pieprzowej 1% oraz substancje pomocnicze.

Sposób użycia:
Aplikować dostateczną ilość żelu, delikatnie masując ruchami okrężnymi od dołu ku górze nóg. Zaleca się dwie aplikacje dziennie rano i wieczorem, najlepiej poprzedzając aplikację prysznicem z chłodną wodą.

Opakowanie:
100ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii