Kategorie

Remo-Wax krople do uszu z gumową gruszką 10 ml

9072972

Remo-Wax krople do czyszczenia i usuwania nadmiaru woskowiny w uszach. Regularne stosowanie preparatu, zapobiega tworzeniu się czopów woskowinowych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 19,15 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji


Wskazania:

Remo-Wax krople do czyszczenia i usuwania nadmiaru woskowiny w uszach. Regularne stosowanie preparatu, zapobiega tworzeniu się czopów woskowinowych.

 


Właściwości:

Czyszczenie zewnętrznego przewodu słuchowego najskuteczniej i najdelikatniej wykonuje się za pomocą preparatu do usuwania woskowiny Remo-Wax, zawierającego wysoko oczyszczoną pochodną lanoliny oraz inne zmiękczające składniki w roztworze wodnym.

W temperaturze równej temperaturze ciała, Remo-Wax wnika w woskowinę w przewodzie słuchowym i zmiękcza ją, tym samym ułatwiając wymycie nadmiernej ilości woskowiny do ucha zewnętrznego przy pomocy pompki usznej z letnią wodą. Nie wolno stosować preparatu Remo-Wax w przypadku uszkodzenia błony bębenkowej, zapalenia oraz w stanach związanych z bólem. W takim przypadku należy zasięgnąć porady lekarza.

 


Sposób użycia:

- Zaaplikować 10-20 kropli preparatu Remo-Wax do ucha, następnie włożyć do ucha kawałek nienasiąkliwego wacika.

- Należy przechylić głowę na bok, aby zapobiec wypłynięciu preparatu i pozostać w takiej pozycji przez około 20-50 minut.

- Następnie wypłukać delikatnie ucho letnią wodą (37°C) za pomocą pompki usznej.

- Jeżeli czop woskowinowy nie ulegnie rozpuszczeniu po zastosowaniu takiego zabiegu, należy zaaplikować 20 kropli preparatu Remo-Wax do ucha przed położeniem się do łóżka.

- Włożyć do ucha nienasiąkliwy wacik, aby pozwolić preparatowi Remo-Wax działać przez noc.

- Następnego dnia należy przepłukać ucho letnią wodą za pomocą pompki usznej.

- U dzieci do lat dwóch stosować po konsultacji z lekarzem.

 


Skład:

Allantoin, Ethoxylated lanolin, polysorbate 60, sorbitan polymer, high fructose syrup, polyoxyethylene stearyl ether, polyoxyethylene oleyl ether, liquid lanolin, isopropyl myristate, mink oil, phenethyl alcohol, cetyl alcohol, sorbic acid, benzethonium chloride, butylated hydroxytoluene, aqua purificata.

 


Opakowanie: 10 ml

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii