Kategorie

Polopiryna Max Hot (500 mg + 300 mg + 50 mg) x 8 saszetek

3042921

Polopiryna Max Hot proszek - Stosować w następujących wskazaniach: gorączka i dolegliwości bólowe związane z przeziębieniem i grypą; bóle o lekkim, i średnim nasileniu (ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, bóle głowy). Przeznaczony dla dorosłych oraz młodzieży od 16. roku życia.

Więcej szczegółów

 

Cena: 8,89 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Stosować w następujących wskazaniach: gorączka i dolegliwości bólowe związane z przeziębieniem i grypą; bóle o lekkim, i średnim nasileniu (ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, bóle głowy). Przeznaczony dla dorosłych oraz młodzieży od 16. roku życia.


Właściwości:

Polopiryna Max Hot jest lekiem w formie proszku do sporządzania roztworu doustnego. Doskonale sprawdza się w okresie przeziębienia i grypy jako lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, zwalczający stany zapalne, ból gardła, a także bóle mięśni i stawów.


Składniki:

Zawiera substancje czynne: kwas acetylosalicylowy, kwas askorbowy (witamina C), kofeina. Każda saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) + 300 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) + 50 mg kofeiny (Coffeinum). Pozostałe składniki to: krzemionka koloidalna bezwodna, sacharoza, sacharyna sodowa, aromat cytrynowy 96833-51, sodu cyklaminian.


Sposób użycia:

Należy przyjmować dorosłych oraz młodzieży w wieku od 16 lat: 1 saszetkę co 6-8 godzin w zależności od potrzeby. Nie należy przekraczać dawki 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę (8 saszetek). Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody, wymieszać i wypić. Lek zaleca się stosowanie po posiłku. Polopiryna Max Hot należy przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.


Przeciwwskazania:

Polopiryna Max Hot nie należy stosować w przypadku:

  • Nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu lub inne NLPZ;
  • Astmy oskrzelowej;
  • Przewlekłego układu oddechowego, gorączki siennej lub obrzęk błony śluzowej nosa;
  • Czynnej choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz stanach zapalnych i krwawieniach z przewodu pokarmowego;
  • Ciężkiej niewydolności wątroby, nerek lub serca; zaburzeniach krzepliwości krwi;
  • Gdy pacjent jest jednocześnie leczony środkami przeciwzakrzepowymi;
  • W przypadku niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej;
  • W przypadku jednoczesnego przyjmowania metrotreksatu.

Opakowanie:
8 saszetek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii