Pipi Nitolic Zestaw płyn przeciw wszawicy 30ml + grzebień
search
 • Pipi Nitolic Zestaw płyn przeciw wszawicy 30ml + grzebień

Pipi Nitolic Zestaw płyn przeciw wszawicy 30ml + grzebień

Działanie

 • likwiduje aktywne stadia rozwojowe wszy
 • likwiduje jaja wszy (gnidy)
 • ułatwia usunięcie martwych wszy i gnid

Najważniejszym parametrem wyrobu likwidującego wszawicę jest szybkie i równomierne pokrywanie skóry głowy i włosów gwarantowane przez o-effect technology. Cena:
16,19 zł
Wysyłka w 24h
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

U dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolaków, nawet mimo rygorystycznego przestrzegania zasad higieny, stosunkowo często rozwija się wszawica, która spowodowana jest przez wszy głowowe. Na szczęście odpowiednio dobrany płyn przeciw wszawicy jest wstanie już po jednej aplikacji skutecznie uporać się z tym krępującym problemem. Godny polecenia płyn na wszy cechuje się ponadto łatwą aplikacją, z którą bez problemu poradzi sobie nawet osoba niemająca wcześniej styczności z tym problemem. Aby zmaksymalizować efekt zwalczający wszy, zdecydowanie najkorzystniej będzie sięgnąć po gotowy zestaw na wszy, w skład którego poza płynem wchodzi również grzebień na wszy. Zdecydowanie wart uwagi jest niezwykle popularny zestaw Pipi Nitolic. Opinie usatysfakcjonowanych rodziców dowodzą jego niesamowicie wysokiej skuteczności. Wchodzący w jego skład płyn na gnidy świetnie usuwa również jaja wszy, w czym z całą pewnością pomaga mu praktyczny grzebień na gnidy. Również w pełni bezpieczny skład przemawia na korzyść zestawu Pipi Nitolic. Ceny tego preparatu są także kolejnym czynnikiem, który zachęca do jego zakupu.

 

Ogromną zaletą płynu przeciw wszawicy Pipi Nitolic jest wysokie stężenie składników aktywnych, które aktywnie zwalczają wszy i gnidy, które znajdują się na skórze głowy. Istotą działania tego płynu na wszy jest mechanizm polegający na odcinaniu dostępu powietrza do aparatu oddechowego wszy. W efekcie już po pierwszym zastosowaniu zestawu na wszy Pipi Nitolic wszystkie wszy zostają skutecznie wyeliminowane. Przed zaaplikowaniem tego preparatu rekomendowane jest zastosowanie grzebienia na wszy wchodzącego w skład zestawu, który dzięki gęstym ząbkom znacznie ułatwia diagnostykę wszawicy. Dzięki mechanicznemu blokowaniu aparatu oddechowego wszy, pasożyty te nie mają szans uodpornić się na składniki aktywne znajdując się w składzie płynu na gnidy Pipi Nitolic. Opinia dominująca wśród jego użytkowników akcentuje fakt, że zastosowanie ergonomicznego grzebienia na gnidy znacznie ułatwia również usuwanie z powierzchni skóry głowy martwych wszy i gnid po skończonym zabiegu. Całkowite wyeliminowanie ze składu tego preparatu toksycznych i niebezpiecznych dla zdrowia ludzi pestycydów to również kolejna zaleta zestawu Pipi Nitolic. Cena tego preparatu, z uwagi na jej przystępność, czyni jego zakup bardzo opłacalnym.

Pipi Nitolic zestaw płyn przeciw wszawicy + grzebień to:

 • skuteczne wyeliminowanie wszy i gnid ze skóry głowy
 • efekty widoczne już po pierwszej aplikacji
 • wygodny grzebień ułatwiający wyczesywanie martwych wszy i gnid po zabiegu
 • w pełni bezpieczny skład pozbawiony pestycydów
9072685
1 Przedmiot

Opis

Lek
Nie
Nowy