Kategorie

Pikopil 7,5 mg 10 tabletek

3213461

Lek na zapracia w tabletkach Pikopil należy do grupy leków przeczyszczających o działaniu drażniącym. Działa poprzez stymulację ruchów jelita oraz zwiększa zawartość wody i elektrolitów w świetle jelita grubego.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,79 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do krótkotrwałego łagodzenia dolegliwości związanych z przewlekłym lub nawracającym zaparciem u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 10 lat.
 
Właściwości:
Pikopil Lek przeczyszczający o działaniu drażniącym.
  • Nowoczesny i skuteczny środek przeczyszczający
  • Przewidywalny efekt terapeutyczny w ciągu 6-12 godzin
  • Nie powoduje bolesnch skurczów jelit

Składniki:
  
Każda tabletka leku Pikopil o mocy 7,5 mg zawiera jednowodny pikosiarczan sodu, co odpowiada 7,5 mg bezwodnego pikosiarczanu sodu. Pozostałe składniki: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.
 
Sposób użycia:
Dorośli: 5 mg - 7,5 mg (rozpoczęte od podawania podobnego leku o mniejszej mocy, zwiększone do 1 tabletki produktu Pikopil o mocy 7,5 mg), przed snem.
Dzieci (od 10 r. ż.) i młodzież: 5 mg - 7,5 mg (rozpoczęte od podawania podobnego leku o mniejszej mocy, zwiększone do 1 tabletki produktu Pikopil o mocy 7,5 mg), przed snem.

Ważne informacje: 
Przeciwwskazania:
Nadwrazliwość na którykolwiek składnik produktu.

Opakowanie:
10 tabletek

Podmiot odpowiedzialny: 
NORD FARM
Aleja Marszałka
Józefa Piłsudskiego 141, 
Łódź

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii