Kategorie

Oillan Intima Comfort Hipoalergiczny płyn do higieny intymnej 400 ml

7067208

Płyn przeznaczony do codziennej higieny i pielęgnacji wrażliwych okolic  intymnych. Działanie: • dokładnie oczyszcza, nie powodując podrażnień • eliminuje nieprzyjemny zapach • zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości • nie wysusza śluzówki i skóry w obrębie miejsc intymnych • sprzyja utrzymaniu prawidłowego pH oraz właściwej flory bakteryjnej.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 17,76 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Każda kobieta jest inna, jednak każda z nas potrzebuje odpowiednich produktów, by móc o siebie zadbać. Robimy wiele, żeby dobrze wyglądać. Jednak musimy również pamiętać o odpowiedniej higienie i pielęgnacji. Dlatego powinnyśmy znaleźć dla siebie m.in. odpowiedni płyn do higieny intymnej.

 

Wśród wielu produktów warto zwrócić szczególną uwagę na hipoalergiczne płyny do higieny intymnej. Higiena i pielęgnacja miejsc intymnych wymaga odpowiednio skomponowanych składników, które nie uczulą i nie doprowadzą do podrażnień. Dlatego dobrze wśród wielu płynów do higieny intymnej sięgnąć po Oillan Intima Comfort. Cena tego produktu to niecałe siedemnaście złotych. Tak, więc wybierając Oillan Intima Comfort, cenowo ten produkt na pewno będzie dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Zwłaszcza, że za owe siedemnaście złotych otrzymujemy aż 400ml płynu.

 

Hipoalergiczny płyn do higieny intymnej – Oillan Intima Comfort ma bardzo dobry skład. Na etykiecie produktu widzimy, że postawiono na kilka istotnych aktywnych składników: kwas mlekowy, oleje awokado i canola, betainę oraz alantoinę. Dzięki temu produkt może spełniać swoje funkcje i co najważniejsze nie podrażni naszych stref intymnych.

 

Oillan Intima Comfort – opinie użytkowniczek o tym produkcie sprawiają, że chce się po niego sięgnąć. Jednak warto kupić samemu i wypróbować Oillan Intima Comfort – opinia, którą same będziemy mogły sobie wyrobić jest tą najważniejszą. Dlatego zamiast szukać na ślepo, wybierzmy produkt, który jest stworzony z myślą o tym, by czuć się dobrze ze sobą i to pod każdym względem. Oillan Intima Comfort nie wysusza śluzówki i sprzyja utrzymaniu właściwego pH. A odpowiednia pielęgnacja miejsc intymnych sprawia, że bez względu na wszystko będziemy czuć się świeżo, bo przecież wszystkie wiemy, że codzienna higiena miejsc intymnych jest tak samo ważna, jak dbanie o cerę czy zęby. Dlatego dobrze wybrać hipoalergiczny płyn do higieny intymnej, który nam w utrzymaniu owej higieny pomoże.

 

Hipoalergiczny płyn do higieny intymnej:

  • to produkt stworzony z myślą o higienie stref intymnych
  • nie wysusza śluzówki
  • pozwala na utrzymanie właściwego pH
  • nie uczula
  • stworzony z myślą o codziennym stosowaniu

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 Inne produkty w tej samej kategorii