MUSTELA MATERNITE Krem przeciw rozstępom 150 ml
search
 • MUSTELA MATERNITE Krem przeciw rozstępom 150 ml

MUSTELA MATERNITE Krem przeciw rozstępom 150 ml

Krem przeciw rozstępom bezzapachowy

Cena:
78,20 zł
Brak w magazynie Ilość

 • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Bez względu na wiek, kolor skóry, miejsce zamieszkania każda kobieta chce czuć się atrakcyjnie. To jak wyglądamy wpływa na to, jakie jest nasze samopoczucie. Kiedy zachodzimy w ciąże nasze ciało się zmienia. Zachodzi sporo zmian, na które wpływu nie mamy, ale jest też szereg kwestii, z którymi możemy sobie poradzić. Jeśli naszym problemem okazują się na przykład wypadające włosy, to zapewne usłyszymy, że po ciąży wszystko wróci do normy. Jednak, jeśli stwierdzimy, że rozstępy są czymś, co nie daje nam normalnie funkcjonować, cóż musimy same coś na to poradzić. Skóra nie wróci do wyglądu sprzed ciąży po urodzeniu dziecka i to zupełnie normalne. Jednak możemy zrobić sporo, żeby rozstępy nie stały się naszą zmorą.

 

Najlepszym rozwiązaniem okaże się mustela krem korygujący rozstępy. MUSTELA MATERNITE Krem przeciw rozstępom opinie ma bardzo dobre, a wszystko dzięki fantastycznemu składowi. Składniki czynne są naturalne składa się na nie m.in. awokado, perełkowiec japoński, czy wosk pszczeli i masło shea. Dzięki tym składnikom tak, wiele kobiet chętnie sięga po MUSTELA Krem przeciw rozstępom. Opinie dermatologów i ginekologów potwierdzają jedną z najważniejszych kwestii dla matek i ich dzieci, produkt jest bezpieczny i można stosować go podczas laktacji. W dodatku krem ten ma tak wyśmienite opinie, bo można go również stosować w czasie ciąży i większość kobiet stosując ten krem podczas ciąży nie miała widocznych rozstępów. Dlatego mustela krem na rozstępy jest tak popularny i tak wiele kobiet wybiera właśnie ten produkt. Stosując mustelę krem na rozstępy skóra jest bardziej odporna na rozciąganie. Mając mustellę krem korygujący rozstępy nie trzeba się martwić tym, że nasza skóra będzie źle wyglądała i będziemy się źle przez to czuły. A jeśli możemy zapobiegać już w trakcie ciąży takim skutkom jak rozstępy, to chyba warto sięgnąć po MUSTELLĘ MATERNITE Krem przeciw rozstępom. Cena za ten specyfik nie jest wysoka. Za 150ml produktu MUSTELA Krem przeciw rozstępom cena wynosi 65,49zł, a jeśli spojrzymy na efekty, to na pewno cena wyda nam się niewielka. Zwłaszcza, że do niedawna dla wielu kobiet walka z rozstępami wydawała się z góry skazana na porażkę, ale na szczęście jest MUSTELA MATERNITE Krem przeciw rozstępom cena, czyli to niecałe 70 złotych, nie powinno, więc być czymś nie do przeskoczenia.

 

Zaglądając do sieci i sprawdzając informacje o MUSTELA MATERNITE Krem przeciw rozstępom opinia o tym produkcie może wydawać nam się przesadzona. Jednak, jeśli same nie sprawdzimy, to się nie dowiemy. Produkt, który jest w stanie zredukować rozstępy, a nawet nie dopuścić do ich powstania jest faktycznie czymś niesamowitym i dlatego tak wiele kobiet sięga po MUSTELA Krem przeciw rozstępom. Opinia opinii oczywiście nie jest równa, ale skoro jest tak wiele pozytywnych komentarzy, to chyba warto zwrócić na ten produkt uwagę.

 

Oczywiście dla niektórych MUSTELA Krem przeciw rozstępom cenowo będzie troszkę odstraszała, ale czy wśród drogeryjnych produktów jakieś dają takie efekty? Raczej nie. Warto postawić na mustellę krem korygujący rozstępy, bo nasza skóra będzie wyglądała fantastycznie nawet w tak ekstremalnym czasie, jakim jest czas ciąży i okres po niej.

 

MUSTELA Krem przeciw rozstępom:

 • redukuje już istniejące rozstępy
 • przeciwdziała powstawaniu rozstępom
 • sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna
 • można stosować go w czasie ciąży i później w czasie karmienia piersią
 • przy karmieniu piersią trzeba pamiętać o zasadach higieny
 • cena kremu jest adekwatna do jakości.
7057701

Opis

Lek
Nie
Nowy