Kategorie

Mosbito Opaska odstraszająca komary 1 szt.

9055668

Mosbito Opaska odstraszająca komary - Do stosowania jako środek odstraszający komary i meszki, do noszenia na nadgarstku, kostce, lub przy ubraniu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 11,40 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do stosowania jako środek odstraszający komary i meszki, do noszenia na nadgarstku, kostce, lub przy ubraniu.


Właściwości:

Silikonowa opaska odstraszająca komary i meszki Mosbito jest nasączona geraniolem, składnikiem naturalnych olejków eterycznych, którego zapach skutecznie odstrasza komary i meszki. Geraniol wytwarza aurę zapachową przyjemną dla człowieka, a odstraszającą przez komary i meszki. Dzięki temu, ten nowoczesny i modny gadżet, pozwoli każdemu na spędzanie czasu na świezym powietrzu, bez konieczności ciągłego spryskiwania się płynami na komary.


Cechy opaski odstraszającej komary i meszki Mosbito:

  • Skuteczność potwierdzona badaniami w warunkach naturalnych,
  • Bez konieczności ciągłego spryskiwania,
  • Bez konieczności nanoszenia na skórę,
  • Nadaje się dla starszych dzieci,.
  • Przyjemny zapach naturalnych olejków eterycznych,
  • Jest wodooodporna.

Sposób użycia:
Opaskę należy włożyć na nadgarstek, kostkę lub przyczepić do odzieży w pobliżu odsłoniętych części ciała. Opaskę można również przyczepić do przedmiotów znajdujących się w bliskim otoczeniu (np. torebka, wózek, pasek).


Opakowanie:

1 sztuka 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii