Kategorie

Nowy

MAXISEPTIC Aerozol na skórę 250 ml

3272461

MaxiSepric Aerozol na skórę to środek antyseptyczny przeznaczony do stosowania na skórę i rany celem zniszczenia drobnoustrojów i czynników zakaźnych. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 22,39 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
MaxiSepric Aerozol na skórę to środek antyseptyczny przeznaczony do stosowania na skórę i rany celem zniszczenia drobnoustrojów i czynników zakaźnych. Nadaje się do stosowania zarówno u osób dorosłych jak i u dzieci  w celu:

  • wielokrotnego, krótkotrwałego leczenia antyseptycznego w obrębie błon śluzowych i sąsiednich tkanek przed procedurami diagnostycznymi w obrębie narządów płciowych i odbytu, w tym pochwy, sromu i żołędzi prącia, a także przed cewnikowaniem pęcherza moczowego;
  • leczenia antyseptycznego małych, powierzchownych ran oraz dezynfekcji skóry przed zabiegami niechirurgicznymi;
  • ograniczonego czasowo wspomagającego leczenia antyseptycznego grzybicy miedzypalcowej.

Właściwości:
Lek MaxiSeptic występuje w postaci przezroczystego, bezbarwnego roztworu o charakterystycznym zapachu. Zamknięty jest w butelce z pomką dozującą. To sprawia, że jest łatwy i wydony w użyciu. Jako substancje czynne zawiera oktenidyny dichlorowodorek i fenoksyetanol. Charakteryzują się one działaniem przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Jest to lek dostępny bez recepty.

Składniki:
Substancje czynne: oktenidyny dichlorowodorek i fenoksyetanol.

1 ml roztworu na skórę zawiera: 1 mg oktenidyny dichlorowodorku i 20 mg fenoksyetanolu.
pozostałe składniki: sodu glukonian, glicerol, betaina kokamidopropylowa CAB 30-LQ-(MH), woda,oczyszczona i kwas solny, 10% roztwór (do ustalenia pH 5,0-6,5).

Sposób użycia:
Podanie na skórę. Maxiseptic jest przeznaczony do stosowania na powierzchnię skóry i nie może być podawany, np. za pomocą strzykawki, do głębokich warstw tkanki. Maxiseptic jest zalecany do stosowania w postaci nierozcieńczonej.

Ważne informacje:

  • MaxiSeptic nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników leku.
  • Produkt niewskazany do płukania jamy brzusznej, pęcherza moczowego lub błony bębenkowej.
  • Lek niewskazany w okresie ciąży i w okresie karmienia piersią. 

Opakowanie:
250ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii