Ligunin TermoStop 60 Kapsułek
search
  • Ligunin TermoStop 60 Kapsułek

Ligunin TermoStop 60 Kapsułek

LIGUNIN TermoStop to preparat zawierający lignany lniane i ekstrakt z szyszek chmielu. Lignany to fitoestrogeny uzyskane z siemienia lnianego, które mają zdolność regulacji aktywności hormonów płciowych w organizmie.


Cena:
25,49 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wśród suplementów diety zwalczających przykre objawy menopauzy na szczególną uwagę preparat Ligunin TermoStop. Opinie na jego temat wskazują na niezwykle wysoką skuteczność przy jednoczesnym braku działań ubocznych. Ten suplement na uderzenia gorąca cechuje się dużą zawartością lignian lnianych – fitoetrogenów pozyskanych z ziaren siemienia lnianego. Dzięki temu możliwe było uzyskanie tak doskonałych rezultatów działania preparatu Ligunin. Ceny tego suplementu diety są wyjątkowo atrakcyjne, co czyni jego stosowanie niezwykle wydajnym. Poza fitoestrogenami lnianymi w kapsułkach Ligunin znajdziemy najwyższej jakości ekstrakt z szyszek chmielu Lifenol®.

 

Nieprzyjemne objawy związane z menopauzą są bezpośrednio powiązane z wahaniami poziomu hormonów płciowych w organizmie, który to poziom normalizuje suplement diety Ligunin. Opinie zadowolonych użytkowniczek akcentują fakt, iż kapsułki te dają szybkie, a zarazem trwałe efekty. Ligniany lniane doskonale regulują wszelkie aktywności hormonów w organizmie kobiety dojrzałej i tenże mechanizm jest podstawą działania kapsułek Ligunin TermoStop. Opinia ekspertów na temat działania lignian pozyskiwanych z nasion lnu jest niezwykle pozytywna. Wykazują one działanie estrogenopodobne oraz regulują procesy fizjologiczne uzależnione od tychże hormonów. Z wszystkimi przykrymi objawami towarzyszącymi okresowi menopauzy skutecznie radzi sobie właśnie Ligunin TermoStop. Ceny tego preparatu są na tyle konkurencyjne, że jego stosowanie z pewnością nie zrujnuje domowego budżetu. Dzięki obecności ekstraktu z szyszek chmielu zwyczajnego standaryzowanego na zawartość 8-prenylnaringeniny większość przykrych objawów towarzyszących menopauzie szybko zostaje zredukowana już po krótkim stosowaniu suplementu na uderzenia gorąca Ligunin. Opinia naukowców wskazuje, iż spośród wszystkich przebadanych dotychczas fitoestrogenów właśnie 8-prenylnaringenina cechuje się najwyższą aktywnością biologiczną. Chmiel skutecznie łagodzi wszystkie objawy menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, zimne poty, wahania nastrojów czy też problemy z zasypianiem. Kolejnym atutem tego suplementu są silne właściwości antyoksydacyjne, które zdecydowanie wyróżniają spośród innych suplementów tego typu właśnie Ligunin. Cena opakowania zawierającego aż 60 kapsułek jest najbardziej atrakcyjna na rynku. Dodatkowo wysoka zawartość naturalnych ekstraktów sprawia, że naprawdę trwałe efekty możemy uzyskać stosując tylko kapsułki Ligunin TermoStop. Cena, biorąc pod uwagę wysoką skuteczność, stanowi niepodważalny atut tego naturalnego preparatu.

Oleofarm
3004021
28 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy