Kategorie

Laremid 2mg x 10 tabletek

8121101

Ostra i przewlekła biegunka, zmniejszenie liczby i objętości stolców oraz zwiększenia ich konsystencji u pacjentów z wytworzoną przetoką jelita krętego.

Więcej szczegółów

 

Cena: 5,59 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Ostra i przewlekła biegunka, zmniejszenie liczby i objętości stolców oraz zwiększenia ich konsystencji u pacjentów z wytworzoną przetoką jelita krętego.Działanie:
Przeciwbiegunkowe.


Składniki: 
1 tabletka zawiera: 2mg loperamidu chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna.

 
Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku 6 lat i powyżej:


Ostra biegunka:
 Początkowa dawka - 2 tabletki (4 mg) dla dorosłych i 1 tabletka (2 mg) Dla dzieci; a następnie  1 tabletka (2 mg) po każdym kolejnym wolnym stolcu.

 
Przewlekła biegunka:  Początkowa dawka wynosi 2 tabletki (4 mg) na dobę dla dorosłych i 1 tabletka (2 mg) na dobę dla  dzieci; tę początkową dawkę należy zmodyfikować aż do momentu uzyskania od 1 do 2 normalnych 

stolców na dobę, co zazwyczaj osiąga się poprzez stosowanie dawki podtrzymującej wynoszącej od 1 do 6 tabletek (od 2 do 12 mg) na dobę.

 
Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, dzieci poniżej 6 lat, ostra czerwonka przebiegająca z obecnością krwi w kale i wysoką gorączką, ostra faza wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, ostra biegunka wywołana przez bakterie chorobotwórcze lub rzekomo-błoniaste zapalenie jelita grubego.


Opakowanie:
10 tabletek

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii