> Pozostałe środki bez recepty>Lacrimal Nawilżające Krople do oczu 2x5ml

Kategorie

Lacrimal Nawilżające Krople do oczu 2x5ml

4014611

Lacrimal Nawilżające Krople do oczu - Dolegliwości związane z zespołem suchego oka, np. w przebiegu kolagenoz, zapalenia rogówki na tle niedomykalności szpary powiekowej lub pod wpływem wiatru i słońca. Preparat jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych- dla dorosłych i dzieci.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,74 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Dolegliwości związane z zespołem suchego oka, np. w przebiegu kolagenoz, zapalenia rogówki na tle niedomykalności szpary powiekowej lub pod wpływem wiatru i słońca. Preparat jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych- dla dorosłych i dzieci.


Właściwości:

Krople do oczu łagodzące objawy podrażnienia związane z niedostatecznym wydzielaniem łez. Preparat działa osłaniająco na nabłonek rogówki, przeciwdziała podrażnieniu spojówki podczas noszenia protezy oka.


Składniki:

14mg alkoholu poliwinylowego,disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan jednowodny, sodu chlorek, benzalkoniowy chlorek roztwór, woda oczyszczona.


Sposób użycia:

Zwykle od 4 do 6 razy na dobę wkraplać po 1 do 2 kropli do worka spojówkowego.


Ważne informacje:

  • Przed zastosowaniem należy dokładanie umyć ręce.
  • Krople należy stosować nie dłużej niż przez 4 tygodnie od momentu pierwszego otwarcia.
  • Osoby używające soczewek kontaktowych powinny je zdjąć i założyć ponownie po upływie 15 minut od zakroplenia leku.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Opakowanie:
2x5 ml

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii