Katarek Plus aspirator, odciągacz kataru do nosa 1 zestaw
search
 • Katarek Plus aspirator, odciągacz kataru do nosa 1 zestaw
 • Katarek Plus aspirator, odciągacz kataru do nosa 1 zestaw

Katarek Plus aspirator, odciągacz kataru do nosa 1 zestaw

KATAREK i KATAREK plus to aspiratory podłączane do odkurzacza usuwające wydzielinę z noska niemowląt i małych dzieci, chroniąc je przed niebezpiecznymi powikłaniami kataru.

Cena:
49,99 zł
Wysyłka w 24h
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Niemowlętom i małym dzieciom trudno jest wydmuchać nos, przez co zwykły katar jest w ich przypadku bardzo trudny do wyleczenia. Z całą pewnością świetnym pomysłem, jeśli jesteśmy młodymi rodzicami, jest zakup odciągacza kataru do nosa. To małe urządzenie niezwykle skutecznie wyciąga całą wydzielinę zalegającą w nosie dziecka, przez co znacznie poprawia się jego komfort oddychania. Każdy odciągacz wymaga doposażenia go w aspirator kataru, czyli końcówkę, która łączy otwory nosowe dziecka z odciągaczem. Zdecydowanie godny polecenia jest zbierający bardzo pozytywne recenzje aspirator Katarek Plus. Opinie odnośnie jego właściwości są wyłącznie przychylne, co stanowczo przemawia za jego zakupem. Ergonomiczne, dopasowane do anatomii dziecka kształty są jedną z głównych zalet aspiratora Katarek Plus. Ceny tego artykułu dodatkowo utrzymują się na bardzo atrakcyjnym poziomie.

 

Odciągacz kataru do nosa dla najmłodszych pomaga skutecznie zapobiec powstawaniu groźnych powikłań u dziecka, do których może doprowadzić nieodpowiednio leczony katar. Samo oczyszczanie nosa u malucha trwa zaledwie kilka sekund, a daje nieporównywalnie lepsze efekty, aniżeli wszystkie alternatywne metody usuwania zalegającej wydzieliny. Ogromnym atutem aspiratora kataru Katarek Plus jest łatwość jego utrzymania w czystości – wystarczy po każdym jego użyciu umyć go ciepłą wodą z mydłem. Zalecane jest dodatkowe nawilżenie śluzówki w nosku dziecka po każdym zastosowaniu aspiratora Katarek Plus. Opinia lekarzy pediatrów podkreśla, że produkt ten jest całkowicie bezpieczny i może być bez obaw stosowany nawet kilka razy dziennie. Z pewnością nasi najmłodsi bardzo dobrze zniosą oczyszczanie nosa przy użyciu aspiratora Katarek Plus. Cena tego produktu w naszej aptece internetowej nie jest wygórowana, co dodatkowo zachęca do jego zakupu.

Katarek Plus aspirator to:

 • łatwe i szybkie oczyszczanie nosa niemowląt i małych dzieci
 • ochrona przed groźnymi powikłaniami na skutek nieodpowiednio leczonego kataru
 • ergonomiczna kształt, dopasowany do anatomii dziecka
 • łatwość utrzymania w higienicznej czystości
9060735
1 Przedmiot

Opis

Lek
Nie
Nowy