Hyal-Drop Pro krople do oczu 10 ml
search
 • Hyal-Drop Pro krople do oczu 10 ml

Hyal Drop Pro krople do oczu 10 ml

Hyal-Drop Pro to nawilżające krople do oczu bez konserwantów. Przynoszą długotrwałą i natychmiastowa ulgę przy nasilonych objawach suchego oka.

Cena:
26,39 zł
Wysyłka w 24h
Brak w magazynie Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania:
Wzrok

Właściwości:
Nawilżające krople do oczu Hyal-Drop Pro przynoszą natychmiastową i długotrwałą ulgę przy nasilonych objawach suchego oka, takich jak: zmęczenie, podrażnienie i uczucie obecności „piasku” pod powiekami. Odpowiednio dobrane składniki wspierają wszystkie trzy warstwy filmu łzowego: warstwę lipidową, wodną i mucynową.

 • Kwas hialuronowy o stężeniu 0,24% - zapewnia odpowiednie nawilżenie powierzchni oka i zwiększa stabilność filmu łzowego.
 • Glicerol i karbomer– poprawiają nawilżenie oka przez wydłużenie czasu zatrzymania wody w filmie łzowym.
 • Trójglicerydy o średniej długości łańcucha – odbudowują warstwę lipidową filmu łzowego który ogranicza parowanie łez.

Krople do oczu Hyal-Drop Pro zapewniają intensywne nawilżenie oczu. Ze względu na brak substancji konserwujących w składzie, można stosować je codziennie i tak często, jak jest to potrzebne. Nie ma ograniczeń dotyczących czasu stosowania. Dzięki unikalnej budowie dozownika, z produktu można korzystać przez 6 miesięcy po otwarciu.

Składniki:
0,24% hialuronian sodu, glicerol, karbomer, trójglicerydy, wodorotlenek sodu, woda do wstrzykiwań.

Sposób użycia:

 1. Przed użyciem produktu umyj dokładnie ręce.
 2. Zdejmij nakładkę ochronną z końcówki butelki.
 3. Umieść kciuk na ergonomicznym wsparciu dla kciuka i obejmij dolną część butelki palcami. Dwa palce umieść pod spodem butelki.
 4. Odchyl nieznacznie głowę do tyłu. Skieruj butelkę końcówką do dołu i przytrzymaj pionowo nad okiem. Palcem wolnej ręki delikatnie odciągnij dolną powiekę. Naciśnij pompkę, aby uwolnić jedną kroplę do oka. Po zakropieniu, dla jak najlepszego rozprowadzenia kropli na powierzchni oka, zamknij powiekę i powoli poruszaj gałką oczną.
 5. Natychmiast po użyciu strząśnij pozostałości kropli i nałóż nakładkę ochronną na końcówkę butelki.

Ważne! Przed pierwszym użyciem lub po dłuższym nieużywaniu produktu: skieruj butelkę w dół i naciśnij pompkę do momentu pojawienia się pierwszej kropli.

Stosowanie – jak często i jak długo należy stosować krople do oczu Hyal-Drop Pro?

Ze względu na brak konserwantów w składzie, nawilżające krople do oczu Hyal-Drop Pro można stosować codziennie i tak często jak zajdzie potrzeba. Nie ma ograniczeń dotyczących czasu stosowania.

W razie potrzeby wpuścić 1 kroplę do oka.


Ważne informacje:

 • Bardzo rzadko zgłaszano miejscowe reakcje nadwrażliwości. W takim przypadku należy przerwać stosowanie wyrobu medycznego. Jeśli pacjent odczuwa trwały dyskomfort lub podrażnienie, powinien przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem.
 • Produkt może powodować przemijające, niewyraźne widzenie po zakropleniu, co może mieć niekorzystny wpływ na zdolność do prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.
 • Po otwarciu produkt może być używany przez 6 miesięcy.
 • Przed użyciem należy zdjąć soczewki kontaktowe.
 • Przed użyciem innego produktu do oczu lub założeniem soczewek kontaktowych należy poczekać co najmniej 15 minut. Aby zapobiec możliwemu urazowi powierzchni oka lub zanieczyszczeniu roztworu, nie należy dotykać powierzchni oka końcówką butelki.
 • Nie stosować po upływie terminu ważności, ani w przypadku uszkodzenia opakowania lub butelki.
 • Krople Hyal-Drop Pro należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Krople Hyal-Drop Pro należy przechowywać w temperaturze +1 do +25oC.

Przeciwwskazania:

 • Kropli do oczu Hyal-Drop Pro nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Opakowanie:
10 ml 

Wytwórca:
Bausch & Lomb GmbH
Brunsbütteler Damm 165-173
DE-13581 Berlin

9081672

Opis

Lek
Nie
Nowy