Kategorie

Test do wykrywania Helibacter Pylori Helicobacter Domowe Laboratorium 1 sztuka

9047372

Helicobacter Test wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają się w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,89 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Wykrycie przeciwciała bakterii Helicobacter Pylori.

Właściwości:
Test wykrywający przeciwciała bakterii Helicobacter Pylori, która jest jedną z głównych przyczyn wrzodów żołądka i dwunastnicy. Ponieważ w większości przypadków zakażenie bakterią Helicobacter pylori nie daje objawów, każdy powinien regularnie, najlepiej raz w roku, badać się w ramach profilaktyki. Helicobacter TEST wykrywa przeciwciała IgG, swoiste dla bakterii Helicobacter pylori. Przeciwciała występują w organizmie człowieka zakażonego bakterią, a ich obecność świadczy o aktualnym lub przebytym zakażeniu organizmu. W celu postawienia ostatecznej diagnozy i podjęcia ewentualnego leczenia, należy zwrócić się do lekarza.

Sposób użycia:
Test wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają się w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori. Test wykonuje się z krwi z palca. Wynik testu odczytuje się w postaci barwnych prążków na płytce testowej w czasie 15 minut.

Opakowanie:
1 sztuka

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii