Test do wykrywania Helibacter Pylori Helicobacter Domowe Laboratorium 1 szt.
search
  • Test do wykrywania Helibacter Pylori Helicobacter Domowe Laboratorium 1 szt.

Test do wykrywania Helibacter Pylori Helicobacter Domowe Laboratorium 1 sztuka

Helicobacter Test z krwi wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają się w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori.

Cena:
27,69 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Helicobacter Test

Test na helicobacter pylori. Pozwala na wykrycie przeciwciała bakterii Helicobacter Pylori.

Właściwości

Test wykrywający przeciwciała bakterii Helicobacter Pylori, która jest jedną z głównych przyczyn wrzodów żołądka i dwunastnicy. Ponieważ w większości przypadków zakażenie bakterią Helicobacter pylori nie daje objawów, każdy powinien regularnie, najlepiej raz w roku, badać się w ramach profilaktyki. Helicobacter TEST wykrywa przeciwciała IgG, swoiste dla bakterii Helicobacter pylori. Przeciwciała występują w organizmie człowieka zakażonego bakterią, a ich obecność świadczy o aktualnym lub przebytym zakażeniu organizmu. W celu postawienia ostatecznej diagnozy i podjęcia ewentualnego leczenia, należy zwrócić się do lekarza.

Sposób użycia

Test z krwi wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają się w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori. Test Helicobacter wykonuje się z krwi z palca. Wynik odczytuje się w postaci barwnych prążków na płytce testowej w czasie 15 minut.


Opakowanie:
1 sztuka

 

W Aptece Prima można znaleźć również leki przeciwbólowe, np. na ból brzucha.

9047372
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy