> Flexinovo 1,25g x 30 tabletek

Kategorie

Flexinovo 1,25g x 30 tabletek

Cena: 22,91 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

8880802

Flexinovo suplement diety to preparat opracowany dla osób, które chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie narządu ruchu.

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

Problemy ze stawami zaczynają się głównie wtedy, gdy prowadzimy mało ruchliwy, czy wręcz siedzący tryb życia. W razie zauważenia pierwszych objawów zwyrodnienia stawów, wskazane jest bezzwłoczne rozpoczęcie odpowiedniej kuracji. Służą do tego m.in. suplementy diety, zaś jednym z nich jest Flexinovo. Opiniami na temat tego nowoczesnego specyfiku dzieli się na różnych forach internetowych wiele osób stosujących ten środek i są one na ogół bardzo pozytywne.

 

Flexinovo to suplement diety opracowany specjalnie dla osób, które chcą (nie wspominając o tym, że nawet muszą) zadbać o prawidłowe funkcjonowanie swoich sfatygowanych, zaniedbanych narządów ruchu. W skład tego preparatu na stawy wchodzą: kolagen typu II (to jedna z podstawowych substancji międzykomórkowych układu kostnego), glukozamina i chondroityna (ta druga jest ekstraktem z rekina), które są składnikami budulcowymi tkanki chrzęstnej, a także ekstrakt z imbiru bardzo korzystnie wpływający na ruchomość stawów. Ponadto, w składzie suplementu na stawy Flexinovo znajdują się: Nutrihyl™ - nowoczesny i przetestowany klinicznie kwas hialuronowy, a także witamina C wspomagająca prawidłową produkcję kolagenu, właściwe funkcjonowanie chrząstki oraz ochraniająca komórki przed tzw. stresem oksydacyjnym. Odpowiednio dobrane składniki dobrze odżywiają stawy, korzystnie wpływając na ich ruchomość, wytrzymałość i sprawność. Suplement na stawy Flexinovo nie może być stosowany przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników (dotyczy to najczęściej glukozaminy, która może powodować sensacje żołądkowe) i ewentualnie zasięgnąć porady lekarza. W skład jednego opakowania wchodzi 30 tabletek, co przy zalecanym dziennym dawkowaniu 1 tabletki wystarcza równo na miesiąc kuracji przy zastosowaniu Flexinovo. Cena, jak wynika z opinii osób stosujących preparat jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z produktami konkurencyjnych marek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennie do spożycia porcji Flexinovo. Opinie dotyczące jego skuteczności raczej nie są przesadzone czy stronnicze, wskazują zaś na dość szybkie i zadowalające efekty, które zaczynają pojawiać się już nawet po 3 tygodniach zażywania.

 

Przed rozpoczęciem kuracji przede wszystkim należy sprawdzić datę jego ważności (i absolutnie nie stosować go po jej przekroczeniu) oraz przeczytać dokładnie ulotkę dołączoną do opakowania, zawierającą wskazania oraz przeciwwskazania w stosowaniu, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania oraz informacje na temat stosowania i przechowywania produktu. Preparat na stawy Flexinovo nie może być stosowany jako substytut prawidłowej, zróżnicowanej diety.

 

Tak jak większość leków należy przechowywać poza zasięgiem dzieci, zasada ta dotyczy również wydajnego preparatu Flexinovo. Ceną, a także swą skutecznością, ten nowoczesny suplement wyraźnie wydaje się być jedną z najbardziej atrakcyjnych, dostępnych bez recepty, propozycji na rynku. Zażywanie tego suplementu na stawy polecają również coraz częściej także i lekarze ortopedzi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii