Kategorie

FEMELIS MENO x 60 tabl.

3146241

Femelis Meno to jedyny na polskim rynku niehormonalny preparat pochodzenia roślinnego dla kobiet z objawami menopauzy, takim jak np.:

  • uderzenia gorąca,
  • nadmierna potliwość,
  • kłopoty ze snem i koncentracją,
  • zmiany nastroju.

Więcej szczegółów

 

Cena: 51,52 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Problemy dotyczące zdrowia przychodzą do nas wraz z wiekiem. To nie jest tak, że wszystkiemu można zapobiec, ale niektóre można na spokojnie przejść. Jeśli chodzi o menopauzę, czyli uderzenia gorąca i inne jej efekty to dziś dzięki roślinnym preparatom można się z nimi uporać. Kiedyś lek na menopauzę kojarzył się z różnego rodzaju tabletkami przepełnionymi chemią, jednak dziś można wybrać preparaty na menopauzę bazujące na roślinnych składnikach.

 

Femelis Meno to jedyny na naszym rodzimym rynku suplement na menopauzę bazujący na roślinnych składnikach. W skład tego produktu wchodzą pyłki i słupki kwiatowe oraz witamina E. Suplement ten działa nieco inaczej niż typowe hormonalne preparaty na menopauzę. Mianowicie nie jest aż tak inwazyjny. Badania wykazały, że takie połączenie składników jakie występuje w Femelis Meno pozwala na regulację układów, a dokładniej neuronów związanych ze snem, nastrojem oraz termoregulacją. Dodatkowo warto sprawdzić o Femelis Meno opinie jakie pojawiają się w Internecie. Tych jest naprawdę sporo i wśród kobiet borykających się z menopauzę Femelis Meno opiniami in plus wyprzedza inne suplementy na te dolegliwości.

 

Szukając suplementu na menopauzę powinniśmy zwracać szczególną uwagę na skład, a ten jest naprawdę dobry między innymi w suplemencie jakim jest Femelis Meno. Cena tego preparatu na menopauzę jest niewielka, bo za 60 tabletek zapłacimy 55 złotych i kilka groszy. W porównaniu z innymi lekami na menopauzę Femelis Meno cenowo prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

 

Femelis Meno, suplement na menopauzę:

  • Jedyny niehormonalny suplement dostępny na rynku
  • Roślinny skład wzbogacony o witaminę E
  • Normuje termoregulację ciała, sen i oraz zmiany nastrojów
  • Duże opakowanie zawierające aż 60 tabletek.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 Inne produkty w tej samej kategorii