Kategorie

EMOLIUM A-Topic Krem Trójaktywny 50ml

7072746

EMOLIUM A-Topic Krem Trójaktywny - Do skóry suchej, atopowej i uporczywie swędzącej od 1 miesiąca życia.

Więcej szczegółów

 

Cena: 22,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Do skóry suchej, atopowej i uporczywie swędzącej od 1 miesiąca życia.


Właściwości:

Krem pozostawia na skórze warstwę ochronną, dzięki czemu zapobiega jej wysuszeniu. Wyraźnie nawilża i natłuszcza oraz pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku. Olejek arganowy, canola i masło shea doskonale dopasowują się do fizjologii skóry, zwiększając tym samym skuteczność pielęgnacji. Nawilża dwukierunkowo poprzez uzupełnienie lipidów oraz utworzenie warstwy ochronnej, zabezpieczając przed podrażnieniami. Polidokanol i oksydowane trójglicerydy oleju z kukurydzy przyczyniają się do redukcji świądu i sprawiają, że skóra staje się mniej podatna na podrażnienia. Evosina Na2GP ogranicza rozwój bakterii. Wysłodziny jęczmienne koją i łagodzą swędząca skórę.

Składniki:
Olej arganowy, canola, masło Shea, polidokanol, evosina Na2GP, wysłodziny jęczmienne.

Sposób użycia:
 
Nanieść cienką warstwę kremu na dokładnie oczyszczona skórę, omijając okolice oczu. Najlepsze efekty osiąga się stosując preparat minimum dwa razy dziennie.

Opakowanie:
 
50 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii