Doppelherz Aktiv Magnez-B6 Forte 400 x 30 tabl.
search
  • Doppelherz Aktiv Magnez-B6 Forte 400 x 30 tabl.

Doppelherz Aktiv Magnez-B6 Forte 400 x 30 tabl.

Zapewnienie odpowiedniej ilości magnezu jest niezbędne dla prawidłowej pracy układu nerwowego, redukcji zmęczenia i skutków stresu (np. dekoncentracji) oraz prawidłowej kurczliwości mięśni. Ma to szczególne znaczenie przy intensywnej pracy umysłowej oraz przy wysiłku fizycznym. Magnez uczestniczy m.in. w przekazywaniu impulsów nerwowych, wytwarzaniu energii w organizmie i syntezie białek.

Cena:
11,49 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Suplementacja magnezu jest szczególnie wskazana w stanach napięcia nerwowego oraz długotrwałego stresu. Odpowiednio dobrany suplement diety pomaga również zwalczyć uporczywe skurcze mięśni oraz redukuje zmęczenie. Obecność starannie wyselekcjonowanego kompleksu witaminowego zdecydowanie wyróżnia wśród wszystkich suplementów tego typu preparat Doppelherz Aktiv Magnez-B6. Opinie odnośnie jego skuteczności są jednoznacznie pozytywne i podkreślają jego szybkie, a zarazem długotrwałe działanie. Witaminy z grupy B – B1, B6, B12 oraz kwas foliowy – wspierają pamięć i koncentrację, dzięki czemu także osoby starsze powinny zainteresować się przyjmowaniem preparatu Dopelherz Aktiv Magnez-B6. Ceny tego wszechstronnie działającego suplementu diety są niezwykle przystępne, co bez wątpienia stanowi jego kolejny niepodważalny atut.

Właściwości suplementu Aktiv Magnez B6 Forte od Doppelherz

Suplement diety Doppelherz Aktiv Magnez-B6 400 mg stanowi unikatowe połączenie najwyższej jakości jonów magnezu o doskonałej przyswajalności z bogatym kompleksem witamin z grupy B. W szczególności osoby, które uprawiają sport bądź też systematycznie stosują używki, takie jak kawa czy też alkohol, są narażone na wypłukiwanie magnezu z organizmu, co powinno iść w parze z jego odpowiednią suplementacją. Pierwiastek ten jest niezbędny dla utrzymania zdrowia układu nerwowego oraz redukcji skutków długo utrzymującego się stresu. Redukcja uporczywych skurczów mięśni łydek to kolejny pozytywny skutek regularnego przyjmowania preparatu Doppelherz Aktiv Magnez-B6. Opinia specjalistów na temat jego właściwości akcentuje również kompleksowe działanie witamin z grupy B, które nie tylko wspierają funkcjonowanie układu nerwowego, ale oprócz tego pozytywnie oddziałują na procesy mineralizacji kości, prawidłową pracę serca oraz wspierają naturalne mechanizmy odpornościowe organizmu. Doskonała przyswajalność jonów magnezu sprawiaj, że już w niedługim czasie po rozpoczęciu suplementacji można zauważyć pozytywne skutki działania preparatu Doppelherz Aktiv Magnez-B6. Cena tego suplementu w naszej aptece internetowej jest wyjątkowo niewygórowana i przystępna dla każdej kieszeni.

Doppelherz Aktiv Magnez-B6 to:

  • wsparcie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
  • lepsza pamięć i koncentracja
  • zminimalizowane niepożądane skurcze mięśni
  • redukcja długotrwałego stresu i jego skutków
8079521
68 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy