Dip Hot krem rozgrzewający 67g
search
  • Dip Hot krem rozgrzewający 67g

Dip Hot krem rozgrzewający 67g

Dip Hot krem rozgrzewający to wieloskładnikowy preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Jest dostępny w postaci łatwo wchłaniającego się kremu do stosowania miejscowego. Preparat stosuje się objawowo w bólach mięśniowych i reumatycznych.


Cena:
17,07 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania:

Produkt wskazany jest dla osób cierpiących na bóle mięśniowe, stawowe, rwę kulszową bóle reumatyczne. Pomocny przy stłuczeniach, skręceniach i dla sportowców po treningu.

Stosowany pomocniczo w gośćcu.

Właściwości:

Dip Hot to krem rozgrzewający, bogaty w olejki eteryczne

Rozgrzewający to wieloskładnikowy preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Jest dostępny w postaci łatwo wchłaniającego się kremu do stosowania miejscowego. Preparat stosuje się objawowo w bólach mięśniowych i reumatycznych.

Skład:

Salicylan metylu 12,8%, mentol 5,91%, olejek eukaliptusowy 1,97%, olejek terpentynowy 1,47% oraz substancje pomocnicze: glikol propylenowy, parafina ciekła, alkohol cetostearylowy, cetostearylosiarczan sodowy, lanolina, dowicil 200, woda oczyszczona.

Sposób użycia:

Dorośli i młodzież powyżej 12-go roku życia: delikatnie wcierać lek w bolące miejsca aż do całkowitego wchłonięcia kremu. Powtarzać 2-3 razy na dobę. Po użyciu dokładnie zakręcić tubę z kremem.

Ważne informacje:

Nie stosować u dzieci poniżej 12-go roku życia.

Nie stosować u osób uczulonych na salicylany i mentol.

Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Opakowanie:

Krem 67 g.

Podmiot odpowiedzialny:

The Mentholatum Company Tld.

1 Redwood Avenue

Peel Park Campus

G74 5PE East Kilbridge

Wielka Brytania

6244601
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy