Demoxoft Lipożel do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek, 15 ml
search
  • Demoxoft Lipożel do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek, 15 ml

Demoxoft Plus Lipożel 15ml

Demoxoft Plus Lipożel - Preparat polecany do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie wywołanych przez różne czynniki zewnętrzne (takie jak np. nużeńce).

Cena:
29,61 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania:
Preparat polecany do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie wywołanych przez różne czynniki zewnętrzne (takie jak np. nużeńce).


Właściwości:

Demoxoft Plus Lipożel polecany jest do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak uczucie świądu i podrażnienie wywołanych przez różne czynniki zewnętrzne (takie jak np. nużeńce). Preparat zawiera innowacyjną formułę: Demoxoft Tri-Complex


Składniki:

Preparat zawiera: Demoxoft Tri-Complex (olejek z szałwii hiszpańskiej, liofilizowany aloes, terpinen-4-ol z olejku z drzewa herbacianego), Olivem 1000, D-panthenol, kwas hialuronowy, Fucocert. 


Sposób użycia:

  • Na zamknięte i dokładnie oczyszczone powieki, nanieść niewielką ilość preparatu Demoxoft Plus Lipożel, a następnie kolistymi ruchami (w kierunku od kącika oczu na zewnątrz) delikatnie rozprowadzić na całej powierzchni powiek.
  • Preparat należy stosować głównie na noc, najlepiej bezpośrednio przed snem.
  • Po przebudzeniu, powieki oraz ich brzegi należy oczyścić używając preparatu Demoxoft Plus Clean do specjalistycznej higieny powiek i skóry wokół oczu.
  • W celu osiągnięcia dobrych rezultatów rekomendowane jest stosowanie preparatu przez okres 6 tygodni.
  • W razie potrzeby można przedłużyć stosowanie preparatu.

Przeciwwskazania:
Produkt nie powinien być używamy przez osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Opakowanie:
15 ml 

Wyprodukowano dla:
Verco S.A.
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 5, lok. 6u,
01-015 Warszawa7051788
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy