Kategorie

Delortan Allergy 5 mg 10 tabletek powlekanych

3127241

Preparat jest wskazany do łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz objawów związanych z pokrzywką.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 9,74 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych.
Do objawów zalicza się: kichanie, wodnistą wydzielinę lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu.
Właściwości:
Delortan Allergy zawiera desloratydynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Delortan Allergy jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Złagodzenie tych objawów utrzymuje się przez cały dzień, co ułatwia powrót do normalnych codziennych czynności oraz normalnego snu.
Skład:
Substancją czynną leku jest desloratadyna.
Każda tabletka zawiera 5mg desloratadyny.
Pozostałe składniki to: Rdzeń tabletki: izomalt (E 953); skrobia żelowana, kukurydziana; celulozamikrokrystaliczna; magnezu tlenek ciężki; hydroksypropyloceluloza; krospowidon (typ A); magnezu stearynian.
Otoczka tabletki: alkohol poliwinylowy; tytanu dwutlenek (E 171); makrogol 3350; talk; indygotyna, lak (E 132)
Sposób użycia:
Stosować według zaleceń lekarza lub według zaleceń na ulotce. Dorośli i młodzież (w wieku 12 lat i więcej): zalecana dawka to jedna tabletka raz na dobę. Stosować doustnie. Tabletkę należy połykać w całości, popijając wodą, przyjmować z posiłkiem lub bez posiłku. Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza. Nie stosować leku Delortan Allergy dłużej niż 10 dni bez konsultacji z lekarzem.
Ważne informacje:
Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem prowadzącym przed przyjęciem leku.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 30°C
Podmiot odpowiedzialny:
POLFA WARSZAWA 
Karolkowa 22/24 
Warszawa


Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii