Kategorie

ALLERTEC 10mg x 7 tabletek

6754531

Allertec Wzw stosuje się w czasie przewlekłego oraz sezonowe alergiczne zapalenie błon śluzowych nosa, alergiczne zapalenie spojówek, przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 5,90 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

SKŁAD:

Jedna tabletka przeciwalergiczna leku Allertec zawiera 10 mg cetirizyny w postaci dichlorowodorku. Opakowanie zawiera 7 powlekanych tabletek przeciwalergicznych.

 

WSKAZANIA:

 

Życie z alergią na co dzień lub sezonowo jest bardzo męczące - wpływa negatywnie na samopoczucie i powoduje dyskomfort. Ta przypadłość dotyka bardzo dużą grupę ludzi i skutecznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie. W takich przypadkach konieczne jest zastosowanie leku przeciwhistaminowego. Z pomocą przychodzi Allertec, lek przeciwalergiczny, który skutecznie zwalcza objawy alergii. Charakteryzuje się długotrwałym i silnym działaniem. Doskonale poradzi sobie z przewlekłym lub sezonowym zapaleniem spojówek czy zapaleniem błon śluzowych nosa. To także idealny lek na pokrzywkę przy przewlekłej pokrzywce idiopatycznej. Można go stosować całorocznie w zależności od potrzeb. Już pierwsza zażyta tabletka na alergie łagodzi nieprzyjemne objawy. Biorąc pod uwagę długoterminowe stosowanie leku Allertec, cena jest bardzo przystępna i korzystna w przeliczeniu na jedną tabletkę. Wśród stosujących produkt Allertec, opinie potwierdzają jego skuteczność.< p>

 

DZIAŁANIE I EFEKT

 

Objawami alergii mogą być łzawienie oczu, uciążliwy katar, problemy w oddychaniu czy świąd i pieczenie. Zażycie leku przeciwalergicznego wydaje się więc nieuniknione. Tabletki na alergię Allertec świetnie neutralizują wszystkie te objawy i pozwalają na powrót do normalnego funkcjonowania. Stopują reakcje alergiczne we wczesnym stadium, ale także w późnej fazie alergii. Oprócz typowych objawów alergicznych, Allertec jest także lekiem na pokrzywkę. Tabletki przeciwalergiczne w swoim składzie zawierają cetirizinę. Wchłania się ona do organizmu w dużej części już z przewodu pokarmowego, a następnie reaguje z białkiem osocza. We krwi maksymalne stężenie osiąga już po 30-60 minutach. Cetirizina wydalana jest z organizmu w niezmienionej postaci, głównie z moczem. Wśród osób stosujących lek na alergię Allertec, opinia jest bardzo pozytywna. Wpływa na to łatwa dostępność leku oraz jego skuteczność. Jego efektywność oceniana jest bardzo wysoko i przekłada się na znaczną poprawę jakości życia. Dużą dogodnością Allertecu jest łatwość połknięcia dzięki formie małej tabletki. Na pokrzywkę, stosujący leki przeciwalergiczne, także rekomendują Allertec, który pomaga w pozbyciu się uciążliwych objawów. W wyniku tej choroby, na skórze pojawiają się liczne zmiany powodujące swędzenie i pieczenie, co w rezultacie przynosi znaczny dyskomfort. Dzięki stosowaniu tabletek na pokrzywkę możliwe jest pozbycie się nieprzyjemnych dolegliwości i zmniejszenie liczby występujących objawów. W dokuczliwych objawach alergii, stosujący ten lek potwierdzają jego działanie i polecają Allertec. Ceny tego produktu wahają się w granicach kilku złotych za opakowanie.

 

PRZECIWWSKAZANIA

 

Jak większość leków, lek przeciwhistaminowy Allertec także posiada przeciwwskazania do stosowania. Są nimi nadwrażliwość na główny składnik leku cetirizynę lub hydroksyzynę. Szczególną rozwagę w stosowaniu należy zachować także w zaburzeniach równowagi wodno-elektrolitowej (szczególnie w hipokalemii) oraz przy niewydolności nerek i wątroby. W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie produktu jest możliwe jedynie po szczegółowej konsultacji z lekarzem i przy zachowaniu szczególnej ostrożności.

 

ZALETY

 

Zaletami stosowania leku na alergie Allertec są m.in.:

  • długotrwałe działanie
  • duża skuteczność
  • łatwość stosowania
  • niewygórowana cena
  • łatwa dostępność

 

Stosowanie leku na alergię Allertec to gwarancja:

  • skutecznej ochrony przed czynnikami powodującymi reakcje alergiczne
  • łagodzenia i eliminowania występujących już objawów
  • szybkiego i długotrwałego działania w niskiej cenie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii