Potencja

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Clavin x 20 kaps.

8320402

Składnikiem czynnym jest w nim Clavertin 11 - mieszanka L-argininy oraz wyciągu z liścia Epicedium Sagitatum zawierającego 20% glikozydu icarrin.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 86,67 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Składnikiem czynnym jest w nim Clavertin 11 - mieszanka L-argininy oraz wyciągu z liścia Epicedium Sagitatum zawierającego 20% glikozydu icarrin. Clavertin 11 to specjalnie przygotowana mieszanka pochodzenia roślinnego wspomagająca poszerzanie naczyń doprowadzających krew do penisa podczas stymulacji seksualnej.

Uzupełnienie codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na jakość i intensywność doznań seksualnych.

Dawkowanie:

Doustnie. Należy zażyć 4 kapsułki na raz, 1-4 godzin przed stosunkiem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Podobne produkty

23 Inne produkty w tej samej kategorii