Kategorie

Chlorchinaldin VP 2mg 40 tabletek

4082002

Chlorchinaldin VP - stosowany w miejscowych zakażeniach bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł, pleśniawkach, zakażeniach grzybiczych jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.

Więcej szczegółów

 

Cena: 12,53 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Do stosowania miejscowego w zakażeniach bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł, pleśniawkach, zakażeniach grzybiczych jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.
 
Działanie:
Przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwpierwotniakowe

Składniki: 
1 tabletka do ssania zawiera 2mg chlorchinaldolu (Chlorquinaldolum)oraz substancje pomocnicze: kwas cytrynowy jednowodny, sacharoza, karmeloza sodowa, magnezu stearynian.
 
Sposób użycia:
C
o 1-2 godziny ssać 1 tabletkę. Nie należy stosować dawki większej niż 20mg chlorchinaldolu (tj. 10 tabletek do ssania) na dobę. Nie rozgryzać tabletek. Nie stosować podczas posiłku.
 
Przeciwwskazania:
N
adwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Opakowanie:
40 tabletek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii