Kategorie

Nowy

Tymianek i Podbiał 24 tabletki

6062906

Tymianek i Podbiał - Produkt leczniczy stosowany w celu łagodzenia chrypki, kaszlu w czasie przeziębienia i pomocniczo w nieżytach górnych dróg oddechowych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 12,46 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Produkt leczniczy stosowany w celu łagodzenia chrypki, kaszlu w czasie przeziębienia i pomocniczo w nieżytach górnych dróg oddechowych.

Właściwości:
Pastylki ssane powoli wzmagają wydzielanie śliny, która zwilża błonę śluzową jamy ustnej i gardła zmniejszając nasilenie kaszlu.

Składniki:

1 tabletka zawiera 100 mg gęstego wodnego wyciągu z ziela tymianku (Thymi herbae extractum spissum), 3,5-4,5:1) oraz 100 mg gęstego wodnego wyciągu z liścia podbiału (Tussilaginis farfarae folii extractum spissum, 4,6-6,0:1).

Sposób użycia
:
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
Ważne informacje:

Przeciwwskazania:

  • W przypadku nadwrażliwości na czubstancje czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą.
  • W przypadku nadwrażliwości na inne rośliny z rodziny astrowatych (Asteraceae- dawniej Compositae) lub jasnotowatych ( Lamiaceae - dawniej Labiatae).
  • U dzieci poniżej 12 lat.
  • W ciaży i w czasie karmienia piersią.
  • Równocześnie z innymi lekami złożonymi zawierającymi liście podbiału lub wyciągi z liści podbiału.


Opakowanie:
24 tabletki

30 Inne produkty w tej samej kategorii