> Produkty dla dzieci>Cebion krople doustne (100 mg / ml) 30 ml

Kategorie

Cebion krople doustne (100 mg / ml) 30 ml

4584201

Cebion krople doustne - Do zapobiegania i leczenia stanów niedoboru witaminy C, w przypadkach kiedy stosowanie odpowiedniej diety nie wystarcza.

Więcej szczegółów

 

Cena: 15,64 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Do zapobiegania i leczenia stanów niedoboru witaminy C, w przypadkach kiedy stosowanie odpowiedniej diety nie wystarcza.

Właściwości kropli Cebion:

Kwas askorbowy (witamina C), substancja niezbędna dla człowieka. Witamina C uczestniczy w wielu reakcjach enzymatycznych (m.in. synteza kolagenu, synteza katecholamin, hydroksylacja steroidów, tyrozyny i substancji egzogennych), zwiększa wchłanianie soli żelaza, hamuje łańcuchowe reakcje wolnorodnikowe. Jej działanie antyoksydacyjne pozostaje w ścisłej zależności biochemicznej z antyoksydacyjnym działaniem witaminy E, witaminy A i karotenoidów.

Składniki:

1ml (ok. 20 kropli) roztworu zawiera: 100mg kwasu askorbowego (witaminy C); pozostały składnik to: glicerol 87%.

Sposób użycia - dawkowanie kropli:

Doustnie:

  • Niemowlęta od 28. dnia życia i dzieci do końca 23. miesiąca życia: 5-8 kropli na dobę; najlepiej dodając krople do butelki lub na łyżkę mleka, herbaty, soku.
  • Dzieci w wieku od 24. miesiąca życia do 11. lat: 10 kropli na dobę;
  • Dzieci od 12. roku życia i dorośli: 15-20 kropli na dobę.

W przypadku większego zapotrzebowania podane dawki można przyjmować 2 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na kwas askorbowy lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu; szczawianowa kamica nerkowa; zaburzenia spichrzania żelaza (gromadzenia w organizmie).

Opakowanie:

30 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii