Kategorie

Nowy

Berimal Forte 30 kapsułek

3436861

Berimal Forte - Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 64,96 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Właściwości:
Berimal Forte, suplement diety, to preparat o wysokiej zawartości polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso, w formie ActiBPF. Zawarta w produkcie witamina C działa antyoksydacyjnie, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz prawidłowy metabolizm. Składnik aktywny ActiBPF jest w 100% naturalny. Zawiera unikalną kompozycję polifenoli z bergamoty (tzw. BPF- ang. Bergamot- derived Polyphenolic Fraction) standaryzowaną na obecność pięciu flawonoidów (z grupy polifenoli): neoeriocytryny, neohesperydyny, naringiny, melitydyny i brutierydyny.

Składniki:
ActiBPF sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% BPF (ang. Bergamot derived Polyphenolic Fraction); otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; kwas L-askorbinowy; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza.


1 kapsułka zawiera:
ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% polifenoli 500mg, witamina C 50mg (62,5%)*.

2 kapsułki zawierają:
ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% polifenoli 1000mg, witamina C 100mg (125%)*.


*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.


Sposób użycia:

1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania kapsułki do jedzenia. 

Ważne informacja:

  • Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
  • Chronić przed wilgocią. 
  • Produkt nie zawiera cukru, laktozy, alergenów i konserwantów. 
  • Produkt odpowiedni dla wegetarian.

Przeciwwskazania:

  • W przypadku przyjmowania leków hipolipemizujących oraz po zabiegach operacyjnych stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.
  • Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Opakowanie:
30 kapsułek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii