Aspirin C Forte x 10 tabl. musujących
search
  • Aspirin C Forte x 10 tabl. musujących

Aspirin C Forte x 10 tabl. musujących

Aspirin C Forte to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.

Cena:
23,54 zł
Wysyłka w 24h
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Aspiryna (kwas acetylosalicylowy)¹ to sposób na ból i gorączkę. W niektórych sytuacjach, lekarz może zalecić stosowanie niskich dawek kwasu acetylosalicylowego, w celu ochrony przed niektórymi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak zawał serca.

SKŁAD:

800 mg kwasu acetylosalicylowego, 480 mg witaminy C

ZALETY LEKU:

Aspirin C Forte to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.

Aktywny składnik Aspirin C Forte ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawartość witaminy C dodatkowo wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca postać leku przyspiesza jego wchłanianie.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.3074341
2 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy