> Aspirin C Forte x 10 tabl. musujących

Kategorie

Aspirin C Forte x 10 tabl. musujących

3074341

Aspirin C Forte to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.

Więcej szczegółów

 

Cena: 26,75 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Aspiryna (kwas acetylosalicylowy)¹ to sposób na ból i gorączkę. W niektórych sytuacjach, lekarz może zalecić stosowanie niskich dawek kwasu acetylosalicylowego, w celu ochrony przed niektórymi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak zawał serca.

SKŁAD:

800 mg kwasu acetylosalicylowego, 480 mg witaminy C

ZALETY LEKU:

Aspirin C Forte to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.

Aktywny składnik Aspirin C Forte ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawartość witaminy C dodatkowo wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca postać leku przyspiesza jego wchłanianie.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii