Kategorie

Aspirin 500 10 tabletek

3992201

Aspirin 500  10 tabletek - Bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączka.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,05 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączka.
 
Skład:
1 tabletka zawiera: substancję czynną: kwas acetylosalicylowy 500mg oraz substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana.
 
Działanie: 
Przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe.
 
Dawkowanie: 
Dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę.  

Młodzież w wieku powyżej 12 lat:
jednorazowo 1 tabletkę. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletek na dobę. Tabletki należy przyjmować doustnie, po posiłkach, z dużą ilością płynu. Leku nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji z lekarzem.
 
Przeciwwskazania: 
Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, skaza krwotoczna, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, astma oskrzelowa, jeśli pacjent stosuje jednocześnie lek metotreksat, III trymestr ciąży, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, laktacja, jeśli pacjent stosuje jednocześnie leki przeciwzakrzepowe, niedobór enzymu dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej.

Producent:
BAYER OTC
Aleje Jerozolimskie 158
Warszawa, Polska

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii