Kategorie

Artresan KAPSAICYNA maść w sztyfcie 25g

8293911

Artresan® KAPSAICYNA

MAŚĆ W SZTYFCIE

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 18,22 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Artresan® KAPSAICYNA

MAŚĆ W SZTYFCIE

25ml

SKŁADNIKI (INGREDIENTS)

Petrolatum, Paraffin, Cetearyl Alcohol, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Sodium Lauryl Sulfate, Aqua, Rosmarinus Officinalis Oil, Oleyl Oleate, Hydrolyzed Wheat Starch, Limonene, Linalool.

ZASTOSOWANIE

Artresan® KAPSAICYNA wykazuje działanie rozgrzewające. Dzięki właściwościom głównego, naturalnego składnika – KAPSAICYNY - rozgrzewa skórę, a tym samym przynosi doskonały efekt w miejscu aplikowania. KAPSAICYNA stosowana zewnętrznie na skórę w okolicy stawów rozgrzewa pomagając utrzymać te okolice w dobrej kondycji. Preparat przeznaczony również do stosowania dla osób aktywnych fizycznie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Nałożyć miejscowo jedną warstwę produktu na skórę, nie częściej niż dwa razy w ciągu dnia. Po zastosowaniu umyć dokładnie ręce.

OSTRZEŻENIA:

Po zastosowaniu produktu może wystąpić tymczasowe uczucie ciepła i swędzenia. Stosować ostrożnie w przypadku skóry wrażliwej. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Bezwzględnie unikać kontaktu z oczami. W razie wystąpienia podrażnienia skóry, produkt usunąć niewielką ilością wody z dużą ilością mydła. Nie stosować na zranione miejsca, zmienioną zapalnie skórę, wypryski, błony śluzowe, spojówki. Nie zaleca się stosowania preparatu podczas ciąży i karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Preparatu nie wolno stosować doustnie.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej (15-25°C), w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości zamieszczonej na opakowaniu.

Osoba odpowiedzialna:

WILL PHARMA

Wilgenlaan 5 – 1161 JK Zwanenburg, Holandia

Dystrybutor:

USP Zdrowie Sp. z o.o.

ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa

www.artresan.plPodobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii