Kategorie

Nowy

Apap Junior Przeziębienie (300mg + 20mg + 5mg) 6 saszetek

3666241

Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 11,79 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

  • Dla dzieci w wieku od 6 lat 
  • Gorączka i dreszcze,
  • Ból głowy,
  • Bóle mięśniowo-stawowe,
  • Ból gardła,
  • Niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem,
  • Nieżyt błony śluzowej nosa (katar).

Właściwości:
Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.


Składniki:

1 saszetka zawiera:

  • Paracetamolum 300mg, Acidum ascorbicum 20mg, Phenylephrini hydrochloridum 5mg.
  • substancje pomocnicze: mannitol (E421), kwas cytrynowy, sodu cytrynian, sodu cyklaminian, sacharyna sodowa, wapnia glukonian, aromat pomarańczowy sproszkowany 877834, aromat truskawkowy sproszkowany 877874, krzemionka koloidalna bezwodna.

Sposób użycia:

  • Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: od 1 do 2 saszetek nie częściej niż co 4–6 godzin, maksymalnie 6 saszetek na dobę.
  • Dzieci w wieku 6-12. lat (26-40kg): 1 saszetka nie częściej niż co 4–6 godzin, maksymalnie 4 saszetki na dobę. 

Ważne informacje:

  • Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
  • Nie stosować leku po upływie terminu ważności.
  • Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią, w temperaturze poniżej 25°C.
  • Leków nie należy wrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę, co zrobić z lekami, które nie są już potrzebne. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.

Przeciwwskazania:

  • Jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników leku.
  • Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.
  • Choroba alkoholowa.
  • Niestabilna choroba wieńcowa.
  • Zaburzenia rytmu serca.
  • Wysokie ciśnienie tętnicze.
  • Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej.
  • Wirusowe zapalenie wątroby.
  • Jaskra z wąskim kątem przesączania. Anatomicznie wąski kąt przesączania.
  • Leku nie należy stosować podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania ich stosowania oraz w okresie leczenia zydowudyną. 

Opakowanie:
6 saszetek 

30 Inne produkty w tej samej kategorii