Kategorie

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowe 100ml

5992653

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy, Ibuprofenum, 200 mg/5 ml, zawiesina doustna.

Wskazania do stosowania:
Objawowe, krótkotrwałe leczenie bólu o nasileniu małym do umiarkowanego
Objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki.

Więcej szczegółów

 
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

1. To lek przeciwgorączkowy dla dzieci, ale posiada on również właściwości przeciwbólowe i przeciwobrzękowe. Można go stosować u niemowląt powyżej 3 miesiąca życia. Na tle innych produktów wyróżnia go bogata formuła uwzględniająca dużą dawkę substancji leczniczej. Ten syrop na gorączkę dla dzieci ma postać gęstej zawiesiny. Taka forma preparatu znacząco wpływa na zwiększenie łatwości oraz wygody podczas podawania go maluszkom.

 

Substancję czynną tego leku na ból dla dzieci stanowi ibuprofen. 5 ml zawiesiny zawiera aż 200 mg tego składnika. Zalicza się on do grupy niesteroidowych leków zapalnych. Z uwagi na swoją dużą efektywność często znajduje zastosowanie w różnego rodzaju preparatach leczniczych. W tym syropie przeciwgorączkowym dla dzieci pojawił się także z uwagi na szerokie spektrum działania. Niewielka dawka tego leku pozwala zwalczyć wiele dolegliwości jednocześnie. Nie ma zatem konieczności wspomagania leczenia innymi preparatami. To powód dla którego rodzice w czasie choroby swoich pociech tak chętnie sięgają po preparat Nurofen dla dzieci forte. Opinie na jego temat są pozytywne. Użytkownikom szczególnie do gustu przypadła receptura tego leku przeciwgorączkowego dla dzieci. Dzięki zastosowaniu skoncentrowanej dawki ibuprofenu maluchy mogą przyjąć mniej płynu, przy zachowaniu równie satysfakcjonujących efektów.

 

Szybkie tempo działania to kolejna z wielu zalet preparatu Nurofen dla dzieci forte. Cenę zawiesiny również można do nich zaliczyć. Jest to wydatek w granicach 15 – 20 złotych. Należy dodać, że ten lek na gorączkę dla dzieci jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie produktu wystarczy na dłuższy czas.

 

Specyfik można podawać maluszkom w sytuacji, gdy wystąpi u nich gorączką, bez względu na jej przyczynę. Ten lek przeciwobrzękowy dla dzieci sprawdza się także w przypadku zakażeń wirusowych oraz nasilenia niepożądanych objawów w przebiegu odczynu poszczepiennego. Różnego rodzaju bóle, zarówno te o słabym, jak i umiarkowanym nasileniu stanowią kolejne wskazanie do podania preparatu Nurofen dla dzieci forte. Opinia wielu rodziców wyraża duże zadowolenie z rezultatów jego działania. A konkretnie krótkiego odstępu czasu pomiędzy podaniem syropu na gorączkę dla dzieci, a objawami wskazującymi na ustępowanie bólu, bądź obniżenie temperatury. Pierwsze efekty pojawiają się już po upływie około 15 minut i zazwyczaj utrzymują się przez następne 8 godzin.

 

Za pomocą tego leku przeciwbólowego dla dzieci można uśmierzyć bóle: głowy, gardła oraz mięśni towarzyszące przebiegowi różnych chorób. Można go podać także wówczas, gdy dolegliwości bólowe są konsekwencją urazu kończyny, na przykład nadwerężenia lub skręcenia. Bóle zębów, zarówno te związane z ząbkowaniem, jak i te będące następstwem zabiegów stomatologicznych stanowią przesłankę do zastosowania środka Nurofen dla dzieci forte. Cena tego produktu jest na tyle korzystna, że jego zakup z pewnością nie odbije się negatywnie na zasobności portfela.

 

Syrop przeciwgorączkowy dla dzieci występuje w dwóch wariantach smakowych: truskawkowym oraz pomarańczowym. Można wybrać spośród nich ten, który bardziej przypadnie do gustu maluszkowi. Dzięki temu łatwiej będzie zachęcić go do przyjęcia syropu. Do opakowania tego leku na gorączkę dla dzieci dołączono strzykawkę. Obecność takiego dozownika to ogromny plus. Przy jego użyciu można precyzyjnie odmierzyć dawkę zawiesiny, dzięki czemu nie ma ryzyka, że jednorazowo zostanie podana zbyt duża ilość specyfiku. Lek na ból dla dzieci nie zawiera w swoim składzie cukru. To produkt o dobrze przemyślanej recepturze, który można stosować bez obaw, nawet w przypadku bardzo małych dzieciaczków.

 

Przed podaniem leku przeciwobrzękowego dla dzieci należy zapoznać się z ulotką, w celu upewnienia się, czy nie ma przeciwwskazań do jego zastosowania. Należy pamiętać, że ten lek przeciwbólowy dla dzieci przeznaczony jest do leczenia krótkotrwałego. W sytuacji, gdy objawy utrzymują się przez długi czas, dalsze postępowanie należy skonsultować ze specjalistą.

Nurofen dla dzieci forte, lek przeciwgorączkowy to:

  • lek o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i przeciwzapalnym
  • produkt przeznaczony dla niemowląt od 3 miesiąca życia
  • skoncentrowana dawka substancji leczniczej
  • bezpieczny dozownik pod postacią strzykawki ułatwiający precyzyjne odmierzenie leku
  • duża szybkość oraz skuteczność w działaniu preparatu
  • środek pomocny przy zwalczaniu gorączki oraz bólu o różnym podłożu
  • preparat pod postacią gęstej zawiesiny, łatwej do podania dziecku

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii