Apap dla dzieci Forte 40mg/ml zw.doust. 85g
search
  • Apap dla dzieci Forte 40mg/ml zw.doust. 85g

Apap dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina doustna 85ml

Apap dla dzieci Forte- Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i gorączki.

Cena:
15,79 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Apap:

Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki.

Apap Właściwości:

APAP dla dzieci forte to lek należący do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych, które działają przeciwbólowo w przypadku bólu o małym i umiarkowanym nasileniu oraz zmniejszają gorączkę.

Skład Apap:

1ml zawiera: 40mg paracetamolu. Jedna pełna doustna strzykawka (5ml) zawiera 200mg paracetamolu. Zawiera sacharozę, metylu parahydroksybenzoesan (E218) oraz propylu parahydroksybenzoesan (E216).

Apap Dawkowanie:

Wstrząsnąć przed użyciem. Zalecana dawka dobowa paracetamolu to 15mg/kg masy ciała, co 6 godzin lub 10mg/kg masy ciała co 4 godziny. 4 razy w ciągu 24 godzin : 

  • 3-6 miesięcy: 1,5ml;
  • 6-24 miesięcy 3ml;
  • 2-3 lat 4,5ml;
  • 4-6 lat: 6ml;
  • 7-9 lat: 9ml;
  • 10-12 lat: 12,5ml. 

Nie należy przekraczać podanej dawki.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować ani nie podawać dziecku jakichkolwiek innych leków zawierających paracetamol;
  • nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik;
  • jeśli u pacjenta z astmą oskrzelową występuje uczulenie na kwas acetylosalicylowy. Należy skonsultować się z lekarzem,
  • jeśli u pacjenta występują choroby wątroby, zaburzenia czynności nerek, niedokrwistość hemolityczna.

Opakowanie:

85 ml

USP Zdrowie
6502851
11 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy