Amolowe Plastry Aromatyczne 5 sztuk
search
  • Amolowe Plastry Aromatyczne 5 sztuk

Amolowe Plastry Aromatyczne 5 sztuk

Redukują niedrożność nosa, dzięki czemu ułatwiają swobodne oddychanie

Cena:
17,99 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Amolowe Plastry Aromatyczne:

Plastry aromatyczne redukują niedrożność nosa, dzięki czemu ułatwiają swobodne oddychanie. Są odpowiednie do stosowania od 3. roku życia.

Właściwości:

Na wyjątkową kompozycję zapachową plastrów AMOLowe składają się starannie wyselekcjonowane olejki eteryczne. Wchodzące w skład mięta, lawenda, cynamon czy goździki tworzą charakterystyczny świeży zapach. Plastry po naklejeniu na ubranie stopniowo uwalniają mieszankę olejków eterycznych. Nasączone aromatyczną mieszanką plastry pomagają w neutralizowaniu niedrożności nosa i ułatwiają swobodne oddychanie.

Skład:

Składniki: olejki eteryczne z lawendy wąskolistnej, cytryny zwyczajnej, limonki, paczuli, palczatki cytronelowej, mięty zielonej, goździkowca, bylicy davana, cynamonowca cejlońskiego.

Zawiera naturalne substancje pochodzące z w/w olejków eterycznych: cyneol, eugenol, limonen, cytronelol, octan linalilu, linalol, geraniol – mogą wywołać reakcje alergiczne.

Sposób użycia:

Wyjmij plaster z opakowania.

Usuń przezroczystą folię.

Plaster nałóż na ubranie (np. na piżamę) w odległości min. 30 cm od twarzy. Nie stosuj bezpośrednio na skórę. U małych dzieci naklej plaster z dala od twarzy oraz poza zasięgiem ich rączek.

Dla uzyskania optymalnych efektów używaj jednego plastra przez 8 h, a następnie usuń go z ubrania.

Ważne informacje:

Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcje alergiczna skóry. Nie stosuj produktu, jeśli występuje uczulenie na jakikolwiek składnik produktu. Unikaj bezpośredniego kontaktu ze skóra. Nie zbliżaj produktu do ust i nozdrzy.

Opakowanie: 

5 sztuk 

Orifarm
9111723
23 Przedmioty