Kategorie

Allergoff Barierowa Emulsja do kąpieli leczniczych 250 ml

9084237

Wyrób medyczny, bogaty w składniki, które powlekają wrażliwą skórę, tworząc na niej nawilżająco-natłuszczającą barierę ochronną.

Więcej szczegółów

 

Cena: 31,44 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

ALLERGOFF® BARIEROWA EMULSJA DO KĄPIELI LECZNICZYCH

250 ml

Wyrób medyczny, bogaty w składniki, które powlekają wrażliwą skórę, tworząc na niej nawilżająco-natłuszczającą barierę ochronną. Powstały w ten sposób film łagodzi objawy związane z przebiegiem dermatoz różnego pochodzenia takie jak: świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.

  • wspiera naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze

  • dzięki zawartości mocznika i licznych olejów naturalnych łagodzi uczucie suchości i świądu po kąpieli

  • wspomaga odbudowę naturalnego płaszcza ochronnego skóry

  • zawarte w emulsji prebiotyki przyczyniają się do wytworzenia odpowiedniego mikrośrodowiska skóry i ograniczają rozwój niekorzystnej flory bakteryjnej

Zalecenia:

  • do codziennych kąpieli dla osób ze skórą wrażliwą, suchą

Wyroby linii Allergoff® Atopy NIE zawierają:

  • parafiny

  • substancji zapachowych

  • barwników

  • parabenów

Unikalne składniki

DEFENSIL® – PLUS

Kompleks zawierający olej z nasion czarnej porzeczki, wyciąg z kardiospermum zielonego, koncentrat oleju słonecznikowego, który chroni uszkodzoną barierę skórną, łagodzi uczucie podrażnienia, suchości i świądu skóry.

Olejowy kompleks OMEGA PLUS

Zawiera dobroczynne kwasy tłuszczowe z nasion słonecznika, kukurydzy, sezamu, oliwy z oliwek i oleju makadamia, które wspomagają odbudowę naturalnego płaszcza ochronnego skóry.

PREBIOTYKI

Składnik jest mieszaniną naturalnych polisacharydów inuliny oraz gluko-oligosacharydu, które wspomagają rozwój fizjologicznej flory bakteryjnej skóry, a tym samym ograniczają rozwój flory patogennej.

MOCZNIK

Intensywnie nawilża skórę. Jest jednym z głównych składników Naturalnego Czynnika Nawilżenia – NMF (Natural Moisturizing Factor). NMF chroni płaszcz lipidowy odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie bariery skórnej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii