> ZIAJA YEGO Żel 3w1 pod prysznic dla mężczyzn (mydło, żel, płyn) 300 ml

Kategorie

ZIAJA YEGO Żel 3w1 pod prysznic dla mężczyzn (mydło, żel, płyn) 300 ml

7055753

Preparat o precyzyjnym działaniu pielęgnującym i nowoczesnej recepturze. Zapewnia skuteczną higienę twarzy, ciała oraz włosów. Rekomendowany dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 6,54 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

ZIAJA YEGO żel 3w1 dla mężczyzn to żel pod prysznic o szerokim zastosowaniu: jest idealny do pielęgnacji zarówno twarzy, jak i ciała czy włosów. Precyzyjne działanie pielęgnujące i nowoczesna receptura – takie cechy podkreśla sam producent, producent pisząc o produkcie ZIAJA YEGO Żel 3 w 1. Opinie użytkowników zwracają uwagę także na uniwersalność i orzeźwiający, szyprowy zapach.

 

Żel pod prysznic dla mężczyzn marki ZIAJA YEGO jest rekomendowany dla mężczyzn aktywnych i dynamicznych. W składzie żelu 3 w 1 dla mężczyzn znajdują się ekstrakt z aloesu i allantoina o działaniu nawilżającym i kojącym. Kompleks wzmacniających witamin (E, C, B3, B5, B6) , substancja antybakteryjna i przeciwgrzybicza ( Undecylenamidopropyl Betaine) – to kolejne ważne składniki produktu ZIAJA YEGO Żel 3 w 1. Ceny produktów o podobnym przeznaczeniu i działaniu kształtują się na poziomie do kilkudziesięciu złotych. sugerowana dla produktu o tym składzie i pojemności, Jak wskazują porównywarki cenowe, na tle produktów podobnych do ZIAJA YEGO Żel 3 w 1, cena sugerowana tego produktu jest wysoce konkurencyjna , dlatego żel 3w1 dla mężczyzn marki Ziaja Yego cieszy się popularnością wśród młodzieży i mężczyzn. Preparat przeznaczony jest do skóry twarzy ciała i włosów, jedna butelka żelu pod prysznic dla mężczyzn zastępuje więc w łazience trzy kosmetyki, nie dziwią więc liczne na forach internetowych pozytywne, odnoszące się do ZIAJA YEGO Żelu3 w 1, opinie.

 

ZIAJA YEGO żel 3w1 pod prysznic dla mężczyzn to:

  • świeża i oczyszczona skóra głowy i ciała
  • miękkie, świeże włosy
  • wśród substancji aktywnych alantoina, ekstrakt z aloesu i kompleks witamin (E, C, B3, B5, B6)

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii