Kategorie

ZIAJA Sopot Sun mleczko nawilżające w spray SPF50+ 170ml

7061918

ZIAJA Sopot Sun mleczko nawilżające w spray - Bardzo wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB.

Więcej szczegółów

 

Cena: 23,46 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
B
ardzo wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB.


Właściwości:

Mleczko nawilżajace z bardzo wysokim współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej. Oparte na fotostabilnym układzie filtrów pochłaniających promieniowanie z pasma UVA i UVB. Zawiera naturalny mleczan sodu i prowitaminę B5 o działaniu nawilżająco-regenerującym, wskazane dla skóry podrażnionej promieniowaniem UV. Konsystencja produktu, mimo wysokich stężeń jest bardzo lekka i nietłusta. Efekt ochronny produktu zapewnia wysoką ochroną przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega podrażnieniom skóry podczas ekspozycji na słońce, chroni naskórkowe zmiany barwnikowe- znamiona i pieprzyki, zabezpiecza skórę przed powstaniem przebarwień.

Składniki: 
Mleczan sodu, prowitamina B5.

Sposób użycia:
N
anieść obfitą ilość mleczka na odsłoniętą powierzchnię ciała 15 minut przed wyjściem na słońce. Używać kilkakrotnie w czasie przebywania na słońcu, zwłaszcza po intensywnej kąpieli, wytarciu ręcznikiem oraz spoceniu się.


Opakowanie:
 
170 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii