Kategorie

ZIAJA Sopot Sun emulsja do opalania SPF50 125ml

7034425

ZIAJA Sopot Sun emulsja do opalania SPF50 125ml - Dla osób o bardzo jasnej karnacji lub wrażliwej skórze, łatwo ulegającej poparzeniom oraz reakcjom fototoksycznym i fotoalergicznym.

Więcej szczegółów

 

Cena: 21,81 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Dla osób o bardzo jasnej karnacji lub wrażliwej skórze, łatwo ulegającej poparzeniom oraz reakcjom fototoksycznym i fotoalergicznym.

Właściwości:
Wodoodporna tłusta emulsja polecana dla osób o bardzo jasnej karnacji lub wrażliwej skórze, łatwo ulegającej poparzeniom oraz reakcjom fototoksycznym i fotoalergicznym. Polecana również w okresie ekstremalnych warunków klimatycznych, szczególnie w okresie jesienno-zimowym oraz dla osób aktywnie uprawiających sporty zimowe. Zawiera filtr mineralny, który pozostaje na skórze i odbija promienie UVA i UVB.
 
Składniki:
Filtry UVA/UVB mineralne, filtry UVA/UVB organiczne.
 
Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie.
 
Sposób użycia:
N
anieść emulsję na skórę 30 minut przed wyjściem na słońce. Stosować kilkakrotnie w trakcie przebywania na słońcu, zwłaszcza po intensywnej kąpieli i wytarciu ręcznikiem.
 
Opakowanie:
125 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii