Bez recepty

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Nowy

ZIAJA Sopot Sun emulsja do opalania SPF50 125ml

7034425

ZIAJA Sopot Sun emulsja do opalania SPF50 125ml - Dla osób o bardzo jasnej karnacji lub wrażliwej skórze, łatwo ulegającej poparzeniom oraz reakcjom fototoksycznym i fotoalergicznym.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

$nbsp;

Cena: 21,83 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Dla osób o bardzo jasnej karnacji lub wrażliwej skórze, łatwo ulegającej poparzeniom oraz reakcjom fototoksycznym i fotoalergicznym.

Właściwości:
Wodoodporna tłusta emulsja polecana dla osób o bardzo jasnej karnacji lub wrażliwej skórze, łatwo ulegającej poparzeniom oraz reakcjom fototoksycznym i fotoalergicznym. Polecana również w okresie ekstremalnych warunków klimatycznych, szczególnie w okresie jesienno-zimowym oraz dla osób aktywnie uprawiających sporty zimowe. Zawiera filtr mineralny, który pozostaje na skórze i odbija promienie UVA i UVB.
 
Składniki:
Filtry UVA/UVB mineralne, filtry UVA/UVB organiczne.
 
Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie.
 
Sposób użycia:
N
anieść emulsję na skórę 30 minut przed wyjściem na słońce. Stosować kilkakrotnie w trakcie przebywania na słońcu, zwłaszcza po intensywnej kąpieli i wytarciu ręcznikiem.
 
Opakowanie:
125 ml

30 Inne produkty w tej samej kategorii