> Dziecko>Zdrowie dziecka>Układ pokarmowy>Kolka>Bobotic Forte Krople 30ml

Kategorie

Bobotic Forte Krople 30ml

Lek

Cena: 29,48 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9059759

Bobotic Forte Krople - Dla niemowląt od 28. dnia życia i dzieci do 12. lat w celu łagodzenia objawów, takich, jak kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego; w przypadku przygotowania do badań diagnostycznych.

 

Więcej informacji

Wskazania:
Dla niemowląt od 28. dnia życia i dzieci do 12. lat w celu łagodzenia objawów, takich, jak kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego; w przypadku przygotowania do badań diagnostycznych.


Właściwości:

Zawarty w preparacie symetykon skutecznie obniża napięcie powierzchniowe ścian pęcherzyków gazu znajdujących się w jelitach, ułatwia ich łączenie i pękanie. Usprawnia to wydalanie gazów i zmniejsza napięcie jelit, które jest przyczyną bólu. Symetykon po podaniu doustnym nie wchłania się z przewodu pokarmowego i jest całkowicie wydalany z kałem w postaci niezmienionej.


Składniki:

1 ml płynu zawiera: 135mg symetykonu oraz substancje pomocnicze. 3 krople zawierają 20mg symetykonu oraz substancje pomocnicze.


Sposób użycia:

  • Niemowlęta od 28. dnia życia i dzieci do 2. lat: 3 krople (20mg symetykonu) podawać przed, w trakcie lub po każdym posiłku, nie należy przyjmować więcej niż 18 kropli na dobę (120g symetykonu);
  • Dzieci w wieku od 2. do 12. lat: 6 kropli (40mg symetykonu) przed, w trakcie lub po każdym posiłku, nie należy przyjmować więcej niż 36 kropli na dobę (240mg symetykonu).

Ważne informacje:

  • Należy przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od małych dzieci.
  • Podawana ilość może być modyfikowana zgodnie ze wskazaniem lekarza.
  • Czas stosowania wyrobu medycznego Bobotic Forte jest zależny od utrzymywania się dolegliwości.
  • Wyrób Medyczny bez konsultacji z lekarzem można stosować do 4 tygodni.

Opakowanie:
30 ml 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 Inne produkty w tej samej kategorii