Xylorin Alergia płyn do nosa 20ml
search
  • Xylorin Alergia płyn do nosa 20ml

Xylorin Alergia płyn do nosa 20ml

Xylorin Alergia szybko łagodzi objawy alergicznego nieżytu nosa. Działa 5x szybciej niż tabletki antyhistaminowe*. Działa na wszystkie objawy alergicznego nieżytu nosa. Jest efektywny u pacjentów z katarem siennym oraz uczuleniem na roztocza kurzu i sierść zwierząt domowych. 

Cena:
19,05 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie
  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Produkt w stanie spoczynku ma postać żelu, natomiast po wstrząśnięciu staje się płynny, co ułatwia jego rozpylanie. Po rozpyleniu w nosie produkt osiada na błonie śluzowej w postaci warstwy mikrożelu. Dzięki temu Xylorin® Alergia jest wysoce efektywny, kiedy stosuje się go na początku reakcji alergicznej, ponieważ: „rozbraja” alergeny już obecne w nosie; tworzy barierę mikrożelu, która zapobiega przenikaniu kolejnych cząstek alergenu w głąb błony śluzowej; stymuluje oczyszczanie błony śluzowej nosa z alergenów.

3013991

Opis

Lek
Tak
Nowy