Kategorie

Xylorin Alergia płyn do nosa 20ml

3013991

Xylorin Alergia szybko łagodzi objawy alergicznego nieżytu nosa. Działa 5x szybciej niż tabletki antyhistaminowe*. Działa na wszystkie objawy alergicznego nieżytu nosa. Jest efektywny u pacjentów z katarem siennym oraz uczuleniem na roztocza kurzu i sierść zwierząt domowych. 

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 19,05 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Produkt w stanie spoczynku ma postać żelu, natomiast po wstrząśnięciu staje się płynny, co ułatwia jego rozpylanie. Po rozpyleniu w nosie produkt osiada na błonie śluzowej w postaci warstwy mikrożelu. Dzięki temu Xylorin® Alergia jest wysoce efektywny, kiedy stosuje się go na początku reakcji alergicznej, ponieważ: „rozbraja” alergeny już obecne w nosie; tworzy barierę mikrożelu, która zapobiega przenikaniu kolejnych cząstek alergenu w głąb błony śluzowej; stymuluje oczyszczanie błony śluzowej nosa z alergenów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii