> Pozostałe środki bez recepty>Xylorin Alergia płyn do nosa 20ml

Kategorie

Xylorin Alergia płyn do nosa 20ml

Lek

Cena: 19,05 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

3013991

Xylorin Alergia szybko łagodzi objawy alergicznego nieżytu nosa. Działa 5x szybciej niż tabletki antyhistaminowe*. Działa na wszystkie objawy alergicznego nieżytu nosa. Jest efektywny u pacjentów z katarem siennym oraz uczuleniem na roztocza kurzu i sierść zwierząt domowych. 

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

Produkt w stanie spoczynku ma postać żelu, natomiast po wstrząśnięciu staje się płynny, co ułatwia jego rozpylanie. Po rozpyleniu w nosie produkt osiada na błonie śluzowej w postaci warstwy mikrożelu. Dzięki temu Xylorin® Alergia jest wysoce efektywny, kiedy stosuje się go na początku reakcji alergicznej, ponieważ: „rozbraja” alergeny już obecne w nosie; tworzy barierę mikrożelu, która zapobiega przenikaniu kolejnych cząstek alergenu w głąb błony śluzowej; stymuluje oczyszczanie błony śluzowej nosa z alergenów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii