Kategorie

Xenna błonnik prosz. 110 g

8985302

Xenna błonnik to preparat na bazie wysoko skoncentrowanego, naturalnego błonnika pszennego. Po spożyciu zwiększa on swoją objętość i stymuluje jelita do przesuwania znajdujących sie w nich resztek pokarmowych. Dzięki temu Xenna błonnik oczyszcza jelita z zalegających w nich złogów i w konsekwencji reguluje prawidłową pracę jelit.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 15,34 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Opis produktu:
Produkt zawiera bardzo wysoko skoncentrowany naturalny błonnik pszenny z potwierdzonym działaniem usprawniającym pracę jelit. Zwiększa on swoją objętość w jelitach, wspomagając prawidłową pracę jelit oraz przesuwanie znajdujących się w nich resztek pokarmowych. 

Skład

(w przeliczeniu na maksymalną porcję do spożycia w ciągu dnia - 2 łyżeczki)
* błonnik pszenny ( ok.11g )
* aromaty


Dawkowanie

Dorośli: 2 łyżeczki ok. 11 g na dobę. Preparat należy wsypać do szklanki wody, herbaty, soku, muesli lub jogurtu i przed spożyciem wymieszać. Należy wypijać co najmniej 250 ml wody lub soku owocowego na każde ok 5,5 g (łyżeczka) preparatu. 

Wskazania

Może być stosowany długo bez obawy o uzależnienie czy "rozleniwienie jelit". Ponieważ nie jest wchłaniany ani też trawiony przez organizm, dlatego może być stosowany codziennie. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. 

Informacja

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii