Kategorie

Voltaren Emulgel 1%, żel 150 g

4115109

Stosowany jest w miejscowym leczeniu:

 • pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów
 • bólu pleców
 • ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich
 • ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawówWięcej szczegółów

 

Cena: 34,68 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Voltaren Emulgel to szybko i skutecznie działający żel przeciwbólowy. Produkt ten cechuje stosunkowo łatwa dostępność. Można go nabyć bez recepty w każdej aptece i zastosować natychmiast, gdy tylko pojawią się dolegliwości bólowe.

 

Prowadzono badania kliniczne, których wyniki dowiodły, że ten lek przeciwobrzękowy wykazuje dużą efektywność nie tylko w leczeniu bólu, ale również stanów zapalnych oraz obrzęków będących ich następstwem. Głównym składnikiem jego receptury jest diklofenak, który jest substancją czynną z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

 

Ten lek przeciwbólowy ma wygodną formę żelu. Przeznaczony jest do miejscowego aplikowania na skórę. Wyróżnia się tym, że wnika głęboko, a pierwsze rezultaty jego działania są odczuwane już po chwili. Leczy dolegliwości bezpośrednio w tym miejscu, w którym się one pojawiły. Preparat wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia lepkiej powłoki na skórze. Duża łatwość jego stosowania to cecha, która sprawia, że wiele osób tak chętnie korzysta z preparatu Voltaren Emulgel. Opinie jego użytkowników wyrażają wiele pochwał na jego temat. Przede wszystkim dotyczą one szybkiego tempa oraz dużej efektywności w działaniu tego żelu przeciwbólowego w walce z różnego rodzaju przypadłościami.

 

Po naniesieniu na skórę ten lek przeciwzapalny lekko nawilża, a przy tym daje przyjemny efekt chłodzący. Dzięki temu przynosi natychmiastową ulgę w sytuacji, gdy odczuwana jest bolesność, występuje obrzęk i uczucie rozgrzania tkanek w związku z rozwijającym się stanem zapalnym.

 

Diklofenak zawarty w tym leku przeciwbólowym blokuje aktywność enzymu znanego pod nazwą cyklooksygenaza, a tym samym syntezę prostaglandyn. W konsekwencji dochodzi do zmniejszenia objawów toczącego się stanu zapalnego. Ten składnik posiada również działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. To właśnie za jego sprawą można mówić o tak dużej niezawodności preparatu Voltaren Emulgel. Cenę tego specyfiku można uznać za rozsądną. Koszt jego zakupu to wydatek nieprzekraczający kilkunastu złotych. W opakowaniu znajduje się 50 g żelu przeciwzapalnego. Nawet przy częstym nanoszeniu go na miejsca chorobowo zmienione, nadal wystarczy go na wiele aplikacji.

 

Stosowanie tego leku przeciwobrzękowego zaleca się w przypadku stanów zapalnych więzadeł, ścięgien, stawów oraz mięśni, będących rezultatem różnego rodzaju urazów. Skręceń, nadwerężeń, jak również stłuczeń. Ten żel przeciwzapalny jest w stanie uporać się także z ograniczonymi stanami zapalnymi tkanek miękkich oraz zmniejszyć ból towarzyszący chorobie zwyrodnieniowej stawów. Łokieć tenisisty, zapalenie ścięgien, zapalenie okołostawowe oraz stan zapalny torebki stawowej to dolegliwości, w których wskazana jest aplikacja preparatu Voltaren Emulgel. Opinia farmaceutów potwierdza, że zawarta w nim substancja aktywna z dobrym rezultatem leczy takie przypadłości. A jego żelowa formuła sprawia, że szybciej znosi on dyskomfort i przywraca do normalnego funkcjonowania.

 

Wszelkie uszkodzenia, bez względu na to czy mowa jest o otarciach, bądź skaleczeniach, stanowią przeciwwskazanie do stosowania preparatu Voltaren Emulgel. Cena tego specyfiku jest na tyle przystępna, że na jego zakup może sobie pozwolić każdy. Ten żel przeciwobrzękowy można stosować 3 do 4 razy w ciągu dnia. Należy delikatnie wetrzeć preparat w miejscu, w którym pojawił się ból lub obrzęk. Ilość specyfiku należy odpowiednio dostosować do wielkości obszaru zmienionego chorobowo. Po wmasowaniu żelu przeciwobrzękowego w skórę nie należy owijać tego miejsca bandażem, ani przykrywać plastrem, bądź stosować innego rodzaju opatrunków.

Voltaren Emulgel, żel przeciwbólowy to:

 • lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwobrzękowym oraz przeciwzapalnym
 • żel do aplikowania na skórę w celu zmniejszenia opuchlizny oraz dolegliwości bólowych
 • szybkie wchłanianie
 • łatwość aplikacji
 • duża skuteczność w leczeniu bólu pleców, pourazowych stanów zapalnych i ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich
 • żel zmniejszający ból w chorobie zwyrodnieniowej stawów
 • działanie bezpośrednio w tym miejscu, w którym dokucza ból
 • lekkie nawilżenie skóry oraz przynoszący natychmiastową ulgę efekt chłodzenia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii