Kategorie

Nowy

Vitaminum B Compositum 50 tabletek

4627602

Vitaminum B Compositum - Produkt wielowitaminowy zawierający zestaw witamin z grupy B niezbędnych w prawidłowym przebiegu procesów przemiany materii. Witaminy zawarte w produkcie uczestniczą w wielu procesach zachodzących w organizmie na poziomie komórkowym - w oddychaniu tkankowym i przemianie mediatorów ośrodkowego układu nerwowego.

Więcej szczegółów

 

Cena: 3,86 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

  • Profilaktyka i leczenie niedoborów witamin z grupy B, która mogą wystąpić w wyniku: zwiększonego zapotrzebowania (gorączka, oparzenie, alkoholizm, ciąża i karmienie piersią, choroby przewlekłe i wyniszczające, rekonwalescencja, schorzenia żołądkowo-jelitowe z zaburzeniami wchłaniania witamin, zaburzenia trawienia).
  • Pomocniczo w chorobach układu nerwowego,
  • W stanach zapalanych błon śluzowych (war, jamy ustnej, czyraczność, trądzik).

Właściwości:
Produkt wielowitaminowy zawierający zestaw witamin z grupy B niezbędnych w prawidłowym przebiegu procesów przemiany materii. Witaminy zawarte w produkcie uczestniczą w wielu procesach zachodzących w organizmie na poziomie komórkowym - w oddychaniu tkankowym i przemianie mediatorów ośrodkowego układu nerwowego.


Składniki:

1 tabletka zawiera: 3mg witaminy B1, 5mg witaminy B2, 5mg witaminy B6, 40mg witaminy PP, 5mg pantotenianu wapnia oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, powidon K-25, talk, stearynian magnezu, sacharoza, karmeloza sodu, powidon K-30, krzemionka koloidalna bezwodna, polisorbat 80, dwutlenek tytanu, talk, lak żółcieni pomarańczowej, wosk Capol.


Sposób użycia:

Stosować doustnie:

  • Dorośli: 3 do 5 razy na dobę po 1 tabletce.
  • Dzieci: 1 do 3 razy na dobę po 1 tabletce.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na składniki preparatu.


Opakowanie:

50 tabletek 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii