Środek o działaniu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie.
Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł
Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany
Łagodzenie objawów w stanach napięcia i niepokoju (np. uczucie kołatania serca) związanych m.in. z okresem przekwitania, a także w stanach wyczerpania nerwowego, nadpobudliwości i trudnościach w zasypianiu. Pomocniczo stosowany jest również w wielu objawach nerwicy wegetatywnej jak np. bolesne skurcze żołądka i jelit (kolka jelitowa), bolesne skurcze macicy o podłożu nerwowym.
Lek Valused stosowany jest tradycyjnie jako środek o działaniu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie.
1 kapsułka zawiera: substancje czynne: valerianae officinalis radix 60mg, suchy wyciąg z szyszek chmielu o zawartości 40mg flawonoidów, passiflorae incarnata herba 40mg oraz substancje pomocnicze: olej sojowy oczyszczony, lecytyna sojowa, olej kokosowy uwodorniony, olej palmowy rafinowany, wosk żółty, żelatyna, glicerol, sorbitol (sucha pozostałość z 70% roztworu sorbitolu), dwutlenek tytanu E171, tlenek żelaza czarny E172, tlenek żelaza zółty E172.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 kapsułki 2-3 razy na dobę. Przy trudnościach w zasypianiu 2-3 kapsułki jednorazowo na pół godziny przed snem.
Przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić przed światłem i wilgocią.
Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Jeśli pacjent ma uczulenie na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku,
W przypadku nietolerancji waleriany,
U pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją fruktozy,
W razie stwierdzonej nadwrażliwości na orzeszki ziemne albo soję.
30 kapsułek
"PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO - LEK" SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Żmigrodzka 242E
51-131 Wrocław
Polska
email: HASCO@HASCO-LEK.PL
Pozwolenie nr 8744
Data wydania pierwszego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu: 24.04.2001 r.
Data ostatniego przedłużenia pozwolenia:14.05.2014 r.
Środek o działaniu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie.