Tiolip x 30 kaps.
search
  • Tiolip x 30 kaps.

Tiolip x 30 kaps.

Tiolip  to suplement diety o korzystnym wpływie na komórki nerwowe.


Cena:
36,59 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Preparat zawiera: kwas alfa-liponowy, olej z ogórecznika (w tym kwas gamma-linolenowy), witaminy z grupy B (B1, B2, B6, kwas pantotenowy), witaminę E oraz selen.


Kwas alfa-liponowy
to związek organiczny z grupy nasyconych kwasów tłuszczowych. Posiada właściwości antyoksydacyjne, łatwo ulega utlenianiu lub redukcji. Przyczynia się do odtworzenia zredukowanych postaci innych przeciwutleniaczy, przywracając ich aktywność antyoksydacyjną. Chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i nadtlenków, zapobiega utlenianiu nienasyconych kwasów tłuszczowych, ochrania strukturę błon komórkowych. Kwas alfa-liponowy przyczynia się zmniejszenia objawów polineuropatii cukrzycowej.


Kwas gamma-linolenowy,
zawarty w oleju z nasion ogórecznika, należy do kwasów omega-6. Kwasy omega-6 to nienasycone kwasy tłuszczowe z podwójnym wiązaniem w pozycji 6, licząc od atomu węgla omega, czyli końcowego atomu węgla (najbardziej odległego od grupy karboksylowej). Wielonienasycone kwasy tłuszczowe są składnikiem fosfolipidów, warunkują prawidłową budowę i funkcjonowanie błon komórkowych neuronów.


Witaminy z grupy B
są istotne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomagają utrzymanie sprawności umysłowej i funkcji psychologicznych. Ich niedobory mogą powodować zaburzenia wytwarzania osłonki mielinowej, przewodzenia impulsów nerwowych i wytwarzania neuroprzekaźników. Witaminy z grupy B odgrywają ważną rolę w przemianach metabolizmu energetycznego. Witamina E ma właściwości przeciwutleniające. Selen jest jednym z mikroelementów, które muszą być dostarczane do organizmu wraz z pożywieniem. Selen jest składnikiem układów enzymatycznych o działaniu antyoksydacyjnym, które ograniczają szkodliwe działanie wolnych rodników. Selen i witamina E wzajemnie nasilają swoje korzystne działanie przeciwwolnorodnikowe.


Dawkowanie:
 
Preparat ma postać kapsułek do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek, ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania preparatu, a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem.

Dorośli: 1–2 kapsułek na dobę, przyjmować 30 minut przed pierwszym posiłkiem.

8857301
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy